نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان
دسته : آموزش

اگر میخواهید منزل یا محل کارتان را بازسازی کنید و دوباره آنجا را نقاشی کنید به شما پیشنهاد میکنیم از رنگهای ساختمانی طرح کاغذ دیواری استفاده کنید.چرا که نمای بسیار زیبا و فوق العاده ای را به محیط میدهد و همچنین از هزینه های بالای کاغذ دیواری جلوگیری میکند.

نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری به گونه ای است که وقتی به محیط نگاه میکنید همانند این است که از کاغذ دیواری های بسیار مدرن و جذاب استفاده کرده اید و مطمعنا از آن راضی خواهید بود.

نقاشی ساختمانی با طرح های کاغذ دیواری

یکی از قابلیت های رنگ های ساختمانی با طرع کاغذ دیواری،تنوع بالای آن است که به راحتی با ترکیب رنگ ها به رنگ مد نظرتان دست پیدا کنید و هر زمان که بخواهید محیط را نقاشی کنید.

از وسایل نقاشی که میتوان  به راحتی رنگ های ساختمانی با طرح های کاغذ دیواری را بر روی دیوار نقاشی کرد،غلطک است که خود این غلطک ها نیز طرح دار می باشند و با استفاده از غلطک های طرح دار جلوه های بسیار زیبایی را بر روی دیوار انتقال دهید.

به وسیله غلطک های طرح دار به راحتی میتوانید از رنگ های روغنی و پلاستیکی بر روی دیوار استفاده کنید و در کمترین زمان طرح مورد نظرتان را روی دیوار هک نمایید بدون آنکه جای غلطک بر روی دیوار باقی بماند.

هزینه نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری

هزینه های نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری زیاد بالا نیست و فقط نیاز به رنگ های پلاستیکی و روغنی با کیفیت دارید و با استفاده از غلطک میتوانید به راحتی رنگ آمیزی را انجام دهید.

نکته ای که باید در مورد غلطک به آن اشاره کنیم این است که به طورمکرر غلطک  را تمیز کنید تا ردی روی دیوار نیندازد.

رنگ کابینت با استفاده از غلطک های طرح دار

با استفاده از غلطک های طرح دار حتی میتوانید کابینت منزل یا محل کارتان را رنگ آمیزی کنید.اگر طرحی مد نظرتان است را با استفاده از غلطک رنگی  طرح دار روی سطح کابینت بچسبانید و بگذارید تا خشک شود و اگر هم میخواهید پس زمینه هم رنگ آمیزی شود ابتدا باید با استفاده از غلطک معمولی ،پس زمینه را نقاشی کنید و بعد از آن با غلطک طرح دار رنگ آمیزی را به پایان برسانید.

رنگ قفسه های کفش با استفاده از طرح های کاغذ دیواری

همه ما برای نگهداری کفش ها نیاز به قفسه های مخصوص به کفش داریم و زمانی که آنها فرسوده میشوند میتوان به راحتی با طرح های کاغذ دیواری و غلطک های طرح دار رنگ آمیزی و بازسازی نمود و دوباره از این قفسه ها استفاده کرد.

نظرات کاربران

مشاوره