تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران

تعمیرکار و سرویسکار حرفه ای کولر آبی در تهران

خدمات مناسب کولر آبی، از سرویس آن تا تعمیرات کولر آبی، یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های افراد در فصول گرم سال است. همه افراد دوست دارند تا با کمترین هزینه سرویس کولر آبی و تعمیرات آن را انجام دهند و همچنین نیاز دارند تا این سرویس و تعمیرات کولر آبی در کمترین زمان ممکن اتفاق بیفتد. یکی از خدمات گروه رویال پینت، تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران است. دانش و تخصص این تیم مجرب و هزینه مناسب خدمات این گروه، همواره سبب رضایت مشتریان بوده است.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند تعمیر و سرویس کولر آبی یکسان هستند؛ اما این دو با یکدیگر تفاوت داشته و تنها در موارد خاص، نیاز به تعمیر کولر آبی داریم و با سرویس مناسب و به‌موقع کولر آبی، می‌توان هزینه‌های ناشی از تعمیرات را به حداقل رساند و یا حذف کرد.

قیمت تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران

اغلب افراد یا شرکت‌ها عقیده دارند که برای تعمیرات کولر آبی و سرویس آن، نمی‌توان هزینه دقیقی را ارائه کرد؛ زیرا کولرهای مختلف، از نظر نو بودن یا میزان کارکرد، میزان نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات و غیره تفاوت دارند و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت و نرخ سرویس کولر آبی واحد در نظر گرفت. با این‌حال، رویال پینت با ارائه جدول قیمت‌ها و همچنین توضیحات لازم، نه‌تنها هزینه‌ها را به‌صورت شفاف بیان می‌کند، بلکه این اطمینان را به شما می‌دهد که تعمیرات کولر آبی و سرویس آن با کمترین هزینه ممکن، انجام شود و در نهایت از دریافت خدمات، راضی باشید.

تماس با کارشناسان
02188943564
تعمیرکار و سرویسکار حرفه ای کولر آبی در تهران
بازه قیمت :

50000 الی 570000 تومان

جدول قیمت ها

کاربر گرامی :

لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات زیر توجه فرمایید:

*هزینه ذکر شده در خدمت سرویس کولر ،شامل هزینه خرید پوشال نمی باشد .

*توجه داشته باشید در صورت نیاز به خرید وسایل توسط متخصص کولر ، هزینه وسایل مورد نیاز بر عهده مشتری می باشد و شرکت رویال پینت هیچ گونه مسولیتی در قبال قیمت وسایل تهیه شده توسط متخصص ندارد.

* اگر کولر آبی شما در ارتفاع یا بالکن قرار گرفته باشد و یا دسترسی به کولر آبی سخت باشد هزینه ای به مبلغ سرویس عادی افزوده می شود که محاسبه آن به صورت توافقی می باشد .

* لازم به ذکر است که خدمات نصب و راه اندازی و سرویس کولر شامل گارانتی سوختگی موتور کولر نمی باشد .

*در صورت خرید مواد اولیه توسط متخصص، از او درخواست کنید تا فاکتور خرید را به شما ارائه دهد.

* در صورت عیب یابی (دست به آچار شدن ) و پس از عدم توافق بین طرفین ،متخصص مجاز به دریافت هزینه 100000 تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی می باشد .

* لازم به ذکر است که هزینه ایاب و ذهاب متخصص 50000 تومان می باشد .

شرح خدمات واحد / قیمت (تومان)
سرویس کولر آبی: هر عدد / 380,000 - 350,000
نصب و راه اندازی : هر عدد / 430,000 - 310,000
تعویض دینام کولر: هر عدد / 220,000 - 170,000
تعویض یاتاقان: هر عدد / 190,000
تعویض پمپ آب : هر عدد / 90,000 - 70,000
تعویض برزنت: هر عدد / 90,000 - 70,000
تعویض کف کولر: هر عدد / 540,000 - 460,000
تعویض تسمه: هر عدد / 70,000
تعویض پروانه و شفت: هر عدد / 570,000 - 520,000
تعویض شناور: هر عدد / 50,000
تعویض پولی هر عدد / 160,000

نظرات مشتریان

ثبت سفارش آنلاین خدمات ساختمانی و تماس با ما

تیم رویال پینت در هر لحظه آماده ارائه خدمات به شماست

تماس مستقیم همه مناطق تهران 09120936567
شعبه 1 02188943564

سوالات متداول در خدمات تعمیر و سوریس کولر رویال پینت

آیا ممکن است هزینه سرویس کولر آبی با آن‌چه گفته شده، متفاوت باشد؟

این اتفاق به‌ندرت اتفاق می‌افتد؛ زیرا پیش از ارسال کارشناس، تمامی موارد با شما چک می‌شود. با این‌حال ممکن است خدمات اضافه‌ای درخواست کنید یا نوع عیب‌یابی کارشناس با موردی که شما ذکر کردید، متفاوت باشید.

هزینه‌ها بر اساس لیست قیمت گفته شده، محاسبه می‌گردد و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان استفاده کنید.

موارد اساسی همچون تنظیم شناور،  کنترل کردن سیستم جریان آب به پوشال‌ها و سالم بودن پمپ آب، روغن‌کاری و بررسی دینام، بررسی تسمه کولر و پروانه کولر، بررسی و روغن‌کاری یاتاقان، بررسی جعبه تقسیم برق، شستشو و… از خدماتی است که ارائه می‌شود.

در حال حاضر این خدمات تنها در شهر تهران و حومه ارائه می‌شوند.

چنانچه کولر شما به هر دلیلی از کار افتاد و یا مسائلی همچون بوی نامطبوع کولر آبی، عدم ایجاد باد خنک، سوراخ شدن یا پوسیدگی شدید کف کولر، سوختن پمپ آب کولر، پاره شدن تسمه کولر و… اتفاق افتاد، نیاز به عیب‌یابی وجود دارد.

می‌توانید در قسمت تماس با ما، از طریق پر کردن فرم یا تماس با شماره‌های اعلام شده و همچنین ارسال ایمیل، با کارشناسان رویال پینت در تماس باشید.

خدمات سرویس کولر ابی در تهران

همانطور که گفته شد، تعمیر و سرویس کولر آبی دو مفهوم متفاوت هستند. سرویس کولر هر ساله پیش از استفاده از دستگاه باید انجام گیرد تا در طی این دوره، اختلال و نقصی در کارکرد کولر ایجاد نشود و پس از اتمام فصل گرما نیز باید یک سرویس مجدد انجام گیرد تا در مدت زمانی که وقفه ایجاد می‌شود، آسیبی به کولر وارد نشود. این فرآیند اهمیت زیادی دارد، زیرا هزینه سرویس کولر آبی نسبت به تعمیر آن بسیار کمتر است؛ در نتیجه چنانچه این کار را یک سرویس کار کولر آبی متخصص انجام دهد، به دلیل علم و تجربه.ای که دارد، کمک می‌کند تا پیش از ایجاد خرابی و مشکل، هرگونه نقص را پیدا و رفع کنید.

برای استفاده از خدمات کولر آبی و سرویس کردن آن، بهترین زمان پیش از آغاز فصل گرما است؛ یعنی بهتر است در اواسط یا اواخر فصل بهار این کار را انجام دهید تا نه‌تنها زودتر کولر خود را آماده کرده باشید؛ بلکه در صورت بروز هرگونه مسئله، سرویس‌کار کولر آبی زمان کافی برای رفع آن داشته باشد.

مراحل سرویس کولر آبی

یک سرویس کامل کولر آبی شامل موارد مختلفی است که در ادامه آورده‌ایم:

 • تنظیم شناور
 • کنترل کردن سیستم جریان آب به پوشال‌ها و پمپ آب
 • روغن‌کاری و بررسی دینام
 • بررسی تسمه کولر و فن کولر
 • بررسی و روغن‌کاری یاتاقان
 • بررسی جعبه تقسیم برق
 • تمیزکردن رسوبات کولر
 • تمیزکردن مخزن حلزونی
 • تنظیم تسمه کولر
 • شستشوی بدنه خارجی کولر
 • تعویض پوشال‌ها

 

نکات ظریف اما مهمی در سرویس کردن کولر وجود دارد و به همین دلیل توصیه می‌کنیم آن را به یک سرویس کار کولر آبی ماهر بسپارید. یکی از این نکات مهم در سرویس کولر آبی، خطر برق گرفتگی است. هنگام راه‌اندازی غیرتخصصی کولر، ممکن است افراد به برق گرفتگی دچار شوند که گزارش‌های زیادی از این موارد هرساله به سازمان آتش‌نشانی اعلام می‌شود. وجود خطر برق گرفتگی، به دلیل رطوبت موجود در کولر است.

خطرات دیگری نیز وجود دارد که تنها در صورت داشتن تجربه و تخصص کافی می‌توان آن را به حداقل رساند؛ برای مثال ممکن است محل قرارگیری کولر خطرناک باشد و حوادثی همچون سقوط حین کار برای افراد رخ دهد. به همین دلیل نیاز است به‌خصوص برای کولرهایی که در محل‌های ناامن قرار دارند، از یک سرویس‌کار کولر آبی حرفه‌ای کمک بگیرید.

علاوه‌بر شستشوی بدنه و تعویض پوشال‌ها که دو مورد است مهمترین اقدامات سرویس کولر آبی است؛ بررسی موتور کولر، یکی از خدمات کولر آبی است که بسیار حساس و تخصصی بوده و بدون انجام این مرحله، احتمال ایجاد اختلال در کارکرد کولر و درنتیجه نیاز به تعمیر کولر آبی، افزایش پیدا می‌کند؛ به همین دلیل باید آن را به افراد باتجربه و متخصص بسپارید.

تعمیر کولر آبی با تعمیر کار حرفه ای در رویال پینت

یکی از تخصص‌های مهم که به شما کمک می‌کند تا در تمام روزهای گرم تابستان از باد خنک کولر آبی خود لذت ببرید؛ دانش تعمیر آن است که در کنار تجربه کافی به شما این امکان را می‌دهد تا با حداقل هزینه و زمان، کولر آبی خود را که اختلال عملکردی دارد، تعمیر کنید.

بسیاری از افراد در مواقع مختلف، دست به آچار می‌شوند تا خود تعمیر کولر را به‌عهده بگیرند؛ اما عیب‌یابی صحیح یکی از لازمه‌های تعمیر اصولی کولر آبی است که تنها یک فرد متخصص و باتجربه، همچون تعمیرکار کولر آبی تیم رویال پینت، آن را به درستی انجام می‌دهد.

نشانه های خرابی کولر آبی و نیاز به تعمیر

شاید این تصور برای افراد زیادی وجود داشته باشد که تنها هنگامی که کولر آن‌ها به‌طور کامل از کار افتاد و روشن نشد، یعنی نیازمند تعمیر است و چ شرایط دیگر این دستگاه را جزو موارد تعمیر آن محسوب نمی‌کنند؛ اما اختلالات مختلفی وجود دارد که نیازمند بررسی یک فرد متخصص برای عیب‌یابی کولر آبی است. موارد زیر شرایطی هستند که نیاز به بررسی یک تعمیرکار کولر آبی دارند:

 • بوی نامطبوع کولر آبی
 • عدم ایجاد باد خنک
 • سوراخ شدن یا پوسیدگی شدید کف کولر
 • سوختن پمپ آب کولر
 • پاره شدن تسمه کولر

 

 

مزیا استفاده از خدمات رویال پینت در سرویس و تعمیر کولر آبی

هنگامی که نیاز به تعمیر کولر یا سرویس آغاز به‌کار آن وجود دارد؛ بسیاری از افراد به‌ دنبال یک سرویس‌کار یا نصاب کولر هستند تا در کمترین زمان، کولر آن‌ها را آماده به کار کند. به همین دلیل است که رویال پینت، بستری را ایجاد کرده است تا با تکیه بر سال‌ها خدمت‌رسانی و جلب اعتماد مشتریان، بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، به یک سرویس‌کار حرفه‌ای دسترسی داشته باشید.

از دیگر خدمات قابل توجه رویال پینت، تخصص و دانش کافی افراد این تیم است که سبب می‌شود بدون نیاز به صرف زمان بالا و هزینه اضافی، کولر آبی خود را عیب یابی کنید و مشکل خود را رفع نمایید. همچنین تجربه بالای این تیم، این امکان را فراهم می‌کند تا با ارائه بهترین خدمات سرویس کولر آبی، از بسیاری از مشکلات و خرابی‌هایی که ممکن است در آینده ایجاد شود، پیشگیری کنید.

بسیاری از افراد نگران اجرت سرویس کولر آبی هستند؛ زیرا ممکن است نیازمند تعویض قطعات کولر خود باشند و هزینه سرویس کولر آبی، بیشتر از انتظار آن‌ها شود. رویال پینت، با سال‌ها تجربه کاری در این زمینه، به این نگرانی مشتریان محترم، احترام گذاشته و به کمک تیم حرفه‌ای خود، مانع از ایجاد هزینه‌های اضافی و بالا، برای تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران می‌شود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که سبب جلب اعتماد مشتریان محترم، در طی سال‌ها فعالیت رویال پینت شده است؛ امکان برخورداری از مشاوره رایگان است. به کمک این ویژگی، شما می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان زیاد و بدون هزینه اضافی، نسبت به خدماتی که دریافت خواهید کرد، مطمئن شوید و پیش از هر اقدامی، به کمک راهنمایی‌های متخصصین رویال پینت، جوانب آن را بسنجید و بهترین و مناسب‌‌ترین تصمیم را بگیرید.

دسترسی آسان به تیم رویال پینت، سبب شده است تا بتوانید از خدمات پشتیبانی نیز بهره‌مند شوید و هرگونه مسئله پیش آمده در حین کار یا پس از آن‌ را با پشتیبان رویال پینت مطرح نمایید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

استفاده از بهترین خدمات، هنگامی محقق می‌شود که شما بدون صرف هزینه اضافی و در کمترین زمان ممکن، به یک تیم حرفه‌ای دسترسی داشته باشید و پیش از شروع هر پروژه‌ای، نسبت به نحوه انجام آن، مراحل کار و هر مسئله‌ای که فکر شما را مشغول کرده است، اطلاعات کافی داشته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کرده باشید. به همین دلیل است که رویال پینت، بهترین انتخاب است.

محدوده انجام خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران

از هر نقطه تهران، می‌توانید از خدمات کولر آبی رویال پینت استفاده کنید. برای این تیم حرفه‌ای تفاوتی ندارد که درخواست انجام سرویس کولر آبی غرب تهران باشد یا شرق آن، از شمال تا جنوب و هر نقطه‌ای که سکونت داشته باشید؛ می‌توانید به آسانی به متخصصین رویال پینت دسترسی داشته باشید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

 

نحوه ثبت سفارش تعمیر و سرویس کولر آبی در تهران

برای دسترسی به یک سرویس‌کار کولر آبی یا تعمیر کار کولر آبی، نیازی به جستجو زیاد، برای پیدا کردن افراد مختلف ندارید؛ بلکه می‌توانی از روش‌های آسان و متفاوت، درخواست خود را به رویال پینت ارائه دهید و نه‌تنها از راهنمایی و مشاوره کارشناسان بهره‌مند شوید، بلکه به بهترین سرویس‌کار یا نصاب کولر آبی، دسترسی داشته باشید. برای استفاده از خدمات رویال پینت، از شماره تماس‌هایی که در این سایت قرار دارد استفاده کنید و یا در بخش تماس با ما، فرم ارائه شده را پر کنید. همچنین می‌توانید با ارسال ایمیل، با تیم رویال پینت در تماس باشید.

در ضمن تیم رویال پینت خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که در کرج و تهران قابل استفاده است:

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

ثبت سفارش