قیمت های پایین و غیر معقول نقاشی ساختمان بی حکمت نیست!!

قیمت های پایین و غیر معقول نقاشی ساختمان بی حکمت نیست!!
دسته : آموزش

مسلما برای شما هم پیش آمده است که خواسته اید خانه تان را نقاشی کنید و از نقاشان و شرکت های مختلف قیمت گرفته باشید . بدون شک شما هم در این حالت با تفاوت قیمت های فاحشی مواجه شده اید که گاها شما را نیز به شک انداخته اند . در این مطلب قصد داریم در رابطه با قیمت های پایین نقاشی که گاها توسط برخی از نقاشان ارائه می شود کمی اطلاعات در اختیارتان قرار دهیم اگر شما نیز جزو افرادی هستید که با قیمت های کم و پایین ترغیب شده اید بهتر است تا انتها این متن با ما همراه باشید .

قیمت های پایین نقاشی ساختمان و دلایل آن

عموماً هنگامی که می خواهید یک بخشی از خانه خود را نقاشی کنید اولین چیزی که ذهن شما را درگیر می کند قیمت آن است . در این وضعیت اقتصادی قیمت چیزی نیست که کارفرمایان به این سادگی ها از کنار آن عبور کنند از این رو همواره قیمت را به عنوان یک فاکتور حیاتی برای فرآیند های بازسازی و ترمیم منزل خود در نظر می گیرند . در این بین برخی از نقاشان از این حساسیت سوء استفاده کرده و با دادن قیمت های پایین و گاها غیر معقول کارفرمایان را به عقد قرار داد ترغیب می کنند . اما آنچه در حین و بعد از کار رخ می دهد به صورت کامل می تواند دلیل این قیمت بسیار پایین را برای شما توجیه کند . در ادامه قصد داریم تا برخی از حقه ها و یا دلایل ارائه ی این قیمت پایین تو سط نقاشان را خدمت کاربران گرامی عرض کنیم لذا اگر شما نیز چنین پیشنهاداتی دریافت کرده اید بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا بهتر دلیل این قیمت ها را بدانید .
استفاده از رنگ های متفرقه : برخی از نقاشان که به شما قیمت پایین می دهند از عدم تخصص شما سوء استفاده می کنند و به جای استفاده از رنگ های اصلی و با کیفیت ، از رنگ های بی کیفیت و متفرقه استفاده می کنند و یا از رنگ ها و مواد پرکردنی استفاده می کنند که از کیفیت مطلوب بر خودار نیستند و نمی توانند جلوه ی زیبایی به خانه ی شما بدهند . لذا بهتر است در حین نقاشی ساختمان تان و یا اخذ قرار داد حتما نوع و کیفیت رنگ را ذکر نمایید .
مخلوط کردن رنگ با حلال های متفرقه : برخی از نقاشان برای اینکه بتواند رنگ آمیزی را در بازه ی قیمت کمی که داده اند حفظ نمایند سعی می کنند تا رنگ را با حلال های مختلفی که وجود دارد مخلوط کنند و از این طریق حجم رنگ را افزایش دهند این ترفند اگر چه در روز های اول قابل احساس نیست اما به مرور زمان رنگ آمیزی انجام شده کیفیت خود را از دست می دهد و خیلی سریع متوجه می شوید که در حق تان خیانت شده است .

قیمت های پایین نقاشی ساختمان و دلایل آن

قیمت های پایین نقاشی ساختمان و دلایل آن

عدم اعتبار صنفی: قیمت هایی که نقاشان ساختمان ارائه می دهند باید بر اساس تعرفه هایی باشد که توسط اتحادیه نقاشان تعیین می شود و اگر مبالغی غیر از این مورد باشد می بایست حتما به کیفیت و اعتیار کار شخص پیشنهاد دهنده شک کنید چرا که تمام نقاشان معتبر و رسمی با این تعرفه ها کار می کنند و افرادی که ارقامی بجز این موارد را ارائه می دهند مسلما از اعتبار و کیفیت کافی برخوردار نیستند.

  • انجام بتونه ی سریع : یکی دیگر از ترفند هایی که نقاشان ممکن است در حق شما بکار ببرند بتونه سازی سریع است . این ترفند سبب می شود تا سرعت کار برای آن ها افزایش یابد و از این طریق بتوانند همزمان بر روی چند پروژه کار کنند اما بتونه سازی سریع سبب می شود تا کیفیت رنگی که بر روی آن قرار می گیرد مطلوب نباشد و یا بعد از مدتی بتونه خراب شود و دوباره ناهمواری های دیوار خود نمایی کند . این چیزی است که این روز ها در بین نقاشانی که قیمت پایین می دهند بسیار مرسوم است چون آن ها با وعده ی قیمت های پایین همزمان چند کار می گیرند و تنها با بتونه سازی سریع است که می توانند به آن ها برسند . در حالی که بتونه سازی سریع می تواند کار و رنگ آمیزی شما در مدت زمان کوتاهی خراب کند.
    بد قولی و عدم تعهد : بسیاری از نقاشان در ابتدای کار قیمت های پایین ارائه می دهند تا بدین طریق بتوانند کارفرما را راضی کنند . اما بعد از مدت کوتاهی از انجام پروژه ، آن را نیمه کاره رها می کنند و برای اتمام آن درخواست وجه اضافی می کنند . این کار نقاشان را در اصطلاح عامیانه می توان همان دبه کردن نامید چرا که بعد از مدتی از تعهدی که نسبت به کار داده اند خارج می شوند و کار را انجام نمی دهند .
    تحویل کار فقط با آستر رنگ : دسته ی دیگری از نقاشان وجود دارند که با همان قیمت پایین کار فرما را ترغیب می کنند تا کار را استارت بزنند اما نقاشی را بصورت یک دست می زنند و کار را رها می کنند . هنگامی هم که دلیل آن را جویا می شوید می گویند که تنها بر روی یک دست توافق کرده ایم و برای دست دوم و تکمیل کار با کیفیت بالا بایستی هزینه ی بیشتری پرداخت شود . در اصل باید نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی آن به صورت سه دست صورت گیرد و عموما دست اول آن آستر یا بتونه قرار می گیرد که جلوه ی چندان زیبایی ندارد . رنگ اصلی و کیفیت کار در دست دوم و سوم بهتر مشخص می شود . این نکات تخصصی و عدم آگاهی کارفرما ، زمینه را برای کلاهبرداری برخی از نقاشان فراهم کرده است .

نتیجه گیری :

متاسفانه این روز ها ارائه ی قیمت های غیر معقول از جانب نقاشان و نیز بکارگیری ترفند های فوق سبب شده است تا بسیاری از کارفرمایان دچار ضرر های سنگین شوند و نمای ساختمان و خانه ی آن ها خراب شود . تمام این موارد در اثر ارجح دادن قیمت به کیفیت بوجود می آید . گروه بازسازی و نقاشی رویال از جمله گروه ها بسیار معتبر در زمینه نقاشی ساختمان می باشد که بهترین کار ها را با اخذ قرار رسمی برای شما انجام می دهد و با معقول ترین قیمت ها کیفیت های بی نظیری را بصورت تضمینی و بدون هیچ ترفند و یا مشکلی به شما ارائه می دهد لذا اگر به دنبال یک کار تمیز و عالی هستید بهتر است همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

نظرات کاربران

مشاوره