نقاشی ساختمان کودکانه

دسته : آموزش

نقاشی ساختمان کودکانه

نقاشی دیوار خانه ،نقاشی دیوار مهد کودک و به طور کلی نقاشی خانه و ساختمان تغییرات مثبت فراوانی را با هزینه ای بسیار کم ایجاد می کند. ایده رنگ و طراحی دیوارهای خانه کم هزینه ترین کار در تغییر فضا و دکور داخلی می باشدکه برای انجام این کار می توان از انواع رنگ ها استفاده نمود. انواع رنگ های ساختمانی کنونی امکان فضاسازی خلاقانه را افزایش داده است. هنگامی که یک دیوار بی روح را رنگ آمیزی و طراحی می کنیم ،در حقیقت دیوار بی روح را به یک دیوار جذاب و دیدنی تبدیل نموده ایم که بی شک احساس انسان ها را بر می انگیزد.

ایده رنگ دیوار برای چه جاهایی است؟

رنگ زدن دیوار برای هرمحلی که فکرش را بکنید کار بسیار مطلوبی می باشد .در صورتی که این کار به خصوص برای اتاق کودک بسیار مفید و جذاب می باشد که باعث می شود کودک در اتاق خود احساس شادی و آرامش داشته باشد.

نقاشی ساختمان کودکانه

نقاشی ساختمان کودکانه

 

روانشناسی رنگ‌ها به جهت آشنایی با تاثیرات آن ها در روحیات و شخصیت فرزندمان!

از جمله مواردی که باید در رنگ آمیزی اتاق کودک مورد توجه واقع شود، انتخاب رنگ مناسب براساس علم روانشناسی می باشد. پس باید رنگ ها را بشناسیم و از تاثیرات آن ها مطلع باشیم.

برای نقاشی اتاق کودک باید به موارد فراوانی از جمله رنگ مورد استفاده، طرح انتخاب شده برای دیوار و تناسب نقش و نگار با لوازم موجود در اتاق توجه نمود.

رنگ ها تاثیرات شگفتی در خلق و خوی و روح و روان افراد دارند.بنابر این بعضی از رنگ‌ها به کودکان آرامش می‌دهد و برخی باعث افزایش انرژی آن ها می گردد. در صورتی که اتاق کودک شما سفید و بی روح است و حس سرزندگی و نشاط زیادی به وی نمی دهد و کودک جذب اتاق خود نمی گردد.

نظرات کاربران

rastin
26 . اردیبهشت . 1400

سلام من میخواستم اتاق دختر کوچیکم رو رنگ کنم اما با مطالب مفید وب سایت شما تصمیم گرفتم از نقاشی و طرح های کارتونی استفاده کنم و همچنین از رنگ هایی که مناسب با روحیه دخترم باشه.مرسی از اطلاعات مفیدی که در ساییتون قرار دادید.

  royal@admin
  9 . آذر . 1400

  خوشحالم که مفید بوده

  royal@admin
  9 . آذر . 1400

  خوشحالم که مقاله براتون مفید بوده

مشاوره