نقاشی ساختمان سه بعدی

نقاشی ساختمان سه بعدی
دسته : آموزش نقاشی ساختمان

نقاشی سه بعدی ساختمان با ایجاد خطای دیدی که ایجاد می کند، زیبایی خاصی را به فضای داخلی  و بیرونی ساختمان می دهد. اگر دنبال دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد برای ساختمان خود هستید، بهترین گزینه برای اجرا نقاشی سه بعدی است.

نقاشی سه بعدی ساختمان با حجم های که بر روی دیوار کشیده می شود روحی زیبا را به خانه می بخشد. هدف از نقاشی سه بعدی به چالش کشیدن ذهن افراد است. نقاشی که دیوار بی روح را زنده می کند و لذتی خاص از تماشای این دیوار را به افراد خانه می بخشد. داشتن محیطی مثبت و شاد یک نکنه مهم در خانه است.

مکان های مورد استفاده نقاشی سه بعدی

شاید به این نکته رسیده باشید که نقاشی سه بعدی شاید جلوه ای خاص را برای تان ایجاد می کند اما نکته حائز اهمیتی که می توان به آن اشاره کرد غافلگیر کردن افراد است. با ایجاد خطای دید طرح کشیده شده را زنده و طبیعی جلوه می دهد.

نکاتی لازم جهت رسم نقاشی سه بعدی روی دیوار

برای شروع  نقاشی ساختمان سه بعدی روی دیوارهای داخلی و بیرونی ساختمان باید مواردی را رعایت کنیم در ادامه مطلب نکات مهم گفته خواهد شد. با ما همراه باشید.

الهام گرفتن از محیط

ایده گرفتن از محیط اطراف یک گزینه مهم برای طراحی تا نقاشی است. متناسب بودن طرح با محیط اطراف نکته مهمی است که بعد از انجام کار نباید لذت آن را از شما بگیرد یا محیطی منفی را برایتان بسازد. به عنوان مثال شما میتوانید اتاقی کوچک را تصور کنید. زمانی که یک پنجره بزرگ با یک طراحی زیبایی داخلی برای آن انتخاب می کنید جلوه ای خاص به اتاق می دهید. نقاشی سه بعدی که در این اتاق انجام می شود باعث ایجاد فضایی بزرگ و شاد خواهد شد.

آماده کردن سطح

دیوار برای شروع کار نقاشی سه بعدی باید سطحی صاف داشته باشد. بهترین راه  برای داشتن سطحی صاف سمباده کشیدن دیوار است. اگر بعد از سمباده باز سطح موردنظر بدست نیامد آن را بتونه خواهیم کرد. هنگامی که بتونه کاری روی دیوار خشک شد از رنگی مات برای پوشاندن سطح استفاده خواهیم کرد.

ابزار لازم برای کشیدن نقاشی سه بعدی

1 استفاده از رنگ و قلم با کیفیت و استاندارد خیلی مهم است.قلم مو با کیفیت پایین زود از بین می رود و زمانی که برای رنگ آمیزی از آن استفاده می شود به راحتی به دیوار موردنظر می چسبد.. اگر رنگ مورد استفاده هم از کیفیت پایین برخوردار باشد رد قلم را روی دیوار می اندازد.

2. بهترین رنگ برای انجام نقاشی سه بعدی رنگ‌های آکریلیک و لاتکس است. چون رنگهای ذکر شده بر پایه آب هستند خاصیت ترکیب پذیری بالایی دارند و سرعت خشک شدن در آنها بسیار بالاست.

نظرات کاربران

مشاوره