نقاشی اماکن و نهاد های دولتی

نقاشی اماکن و نهاد های دولتی
دسته : آموزش نقاشی ساختمان

نقاشی اماکن و نهاد های دولتی یکی از خدمات گروه نقاشی ساختمان رویال می باشد که در آن دارای چندین نمونه کار مختلف و بسیار عالی است . گروه ما به دلیل داشتن تجربه چندین و چند ساله خود به خوبی می داند که کدام شیوه های نقاشی برای نهاد ها و ادارات دولتی مناسب است و دقیق بر اساس همان فاکتورها اقدام به طرح ریزی و نقاشی آن می نماید . باید این نکته را در نظر داشت که نقاشی اماکن و نهاد های دولتی دارای اصول و حساسیت های بسیار ویژه ای است که می بایست بصورت دقیق آن ها را رعایت نمود . در ادامه این مطلب قصد داریم در مورد این کار جزئیات بیشتری را ارائه دهیم  لذا بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه شوید .

 

خدمات نقاشی ساختمان در تهران با متخصصین رویال پینت

 

خدمات نقاشی اماکن و نهاد های دولتی

همانگونه که در بالاتر اشاره کردیم نقاشی اماکن و نهاد های دولتی  دارای حساسیت بسیار ویژه ای است و همین مورد سبب شده تا این ادارات امر نقاشی آن را به تیم های حرفه ای و البته حساس واگذار نمایند. چگونگی نقاشی اماکن و نهاد های دولتی با نوع سازمان و نیز اهمیت و وسعتی که دارد متفاوت است . ساختمان های نظامی عموما از رنگ های سبز و خاکی استفاده می نمایند که این مورد بسته به نوع ساختمان و نیز محلی که در آن مستقر است متفاوت می باشد .

ساختمان های دولتی و غیر نظامی عموما در طول روز پذیرای مراجعان زیادی هستند و دقیقا به همین دلیل است که زیبایی آن ها از اهمیت خاصی برخوردار است . ارباب رجوع ها عموما در حین ورود به یک ساختمان اداری مجبور هستند تا مدت زمانی را منتظر بمانند و به همین دلیل است که فضای داخلی این ساختمان ها بایستی رنگ آمیزی و طرح زیبایی داشته باشد تا مراجعین در حین انتظار در آن احساس ناخوشایندی نداشته باشند .

یکی دیگر از مواردی که می بایست در نقاشی اماکن و نهاد های دولتی رعایت شود ترسیم سخنان بزرگان و نیز تصاویر شهدا و یا بزرگان است که می بایست در نهایت دقت و ظرافت صورت بگیرد  و به همین جهت است که حساسیت این موضوع بیش از پیش می شود . اگر تصاویری از شهدا و بزرگان وجود داشته باشد می بایست در کمال دقت و بدون هیچ خطایی ترسیم شود . همچنین اگر یک گفته از بزرگان وجود داشته باشد می بایست آن هم با خطی شیوا و بسیار زیبا نگاشته شود و درون کادر هایی با ترکیب رنگ مناسب قرار بگیرد .

چگونگی نقاشی اماکن و نهاد های دولتی

برخی از ادارات ترکیب و الگوی نقاشی ویژه ای برای شعبات و ساختمان های خود دارند . برای مثال  رنگ ساختمان های نیروی انتظامی عموما سبز رنگ و رنگ ساختمان های نیروی های راهنمایی و رانندگی عموما آبی و سفید است. سایر ارگان ها و ادارات نیز چنین الگوهایی برای رنگ آمیزی دارند و برای همین است که نقاشی اماکن و نهاد های دولتی می بایست توسط یک تیم حرفه ای و با سابقه انجام شود .

یکی از مهم ترین وجوهی که در نهاد های دولتی وجود دارد قرار گیری آن ها در معرض دید هزاران مراجعه کننده می باشد . اگر ساختمان مذکور از نما و طرح زیبایی برخوردار نباشد به خودی خود تاثیر بسیار بدی بر روی مراجعین قرار می دهد و یک ذهنیت نامناسب را در آن ها شکل می دهد . دقیقا به همین دلیل است که همه ادارات و نهاد های دولتی موظف هستند تا رنگ و لعابی بسیار زیبا و جذاب به ساختمان های خود بدهند .

گروه نقاشی ساختمان رویال یکی از بزرگترین و البته با سابقه ترین گروه ها در زمینه نقاشی اماکن و نهاد های دولتی است و پروژه و نمونه کار های فراوان در این زمینه دارد . اگر شما نیز یکی از مسئولین ادارات دولتی هستید و تمایل دارید تا نقاشی ساختمان اداره خود را تغییر دهید بهتر است تا همین آلان با کارشناسان ما در گروه رویال تماس حاصل فرمایید تا پروژه شما با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت انجام گیرد .

نظرات کاربران

مشاوره