چگونه نقاشی ساختمان انجام دهیم

چگونه نقاشی ساختمان انجام دهیم
دسته : آموزش نقاشی ساختمان

تصمیم بگیرید از کدام روش برای رنگ کردن استفاده کنید. اینکه برای رنگ آمیزی خانه خود از یک قلمو ، غلتک یا سمپاش استفاده کنید ، درنهایت ترجیح شخصی است. هر روش فواید خود را دارد – در استفاده از قلم مو کنترل بیشتری بر روی نقاشی خواهید داشت، استفاده از غلطک کار را کارآمدتر می کند و استفاده از اسپری رنگ پوشش سنگین تری را به وجود می آورد.

چگونه نقاشی ساختمان انجام دهیم

  1. انتخاب زمان مناسب برای رنگ کردن

بنابراین بهترین زمان برای نقاشی خانه شما در اواخر بهار یا اوایل پاییز است. همچنین به یاد داشته باشید که پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برای روزهایی که تصمیم به رنگ آمیزی دارید باران وعده داده نشده است.

  1. تمیز کردن سطوح دیوارها

تنها آماده سازی واقعی که قبل از انجام کار رنگ آمیزی باید انجام دهید تمیز کردن سطح خانه است. برای شستشوی دیوارها از شیلنگ استفاده کنید و با یک برس سیم و مقداری آب گرم صابون از هر گونه خاکی سفت و سخت عبور کنید.

  1. صاف کردن و برداشتن رسوبات از روی سطوح

عدم برداشتن رنگ قدیمی و تراشیده شده قبل از شروع ، مانع چسبیدن رنگ تازه به سطح خانه می شود.در صورت وجود رسوبات سنگین از رنگ های قدیمی که نیاز به برداشتن آن وجود دارد ، ممکن است لازم باشد از یک سمباده برقی استفاده کنید ، که در اصل رنگ را ذوب می کند و سپس آن را از دیواره بیرون می کشد.

 

بیشتر بخوانید

نکات مهم در نقاشی نما ساختمان

 

  1. انجام تعمیرات لازم

قبل از شروع نقاشی ، شما نیز باید در مورد تعمیرات لازم خانه خود را بازرسی کنید و هرگونه تعمیرات لازم را انجام دهید. شما بعد این زحمت مطمعن خواهید بود که بعد رنگ کاری کلیه ساختمان بررسی شده است.

  1. تصمیم گیری برای مقدار رنگ

این ایده خوبی است که قبل از شروع نقاشی متوجه شوید که به چه مقدار رنگی نیاز دارید. این ریسک از بین رفتن رنگ از نیمه راه را از بین می برد.

  1. انتخاب نوع رنگ

یک رنگ بیرونی با کیفیت بالا مانند لاتکس 100 درصد اکریلیک انتخاب کنید. این امر باعث به وجود آمدن رنگ بهتری می شود ، سریع تر خشک می شود و در دراز مدت دوام بیشتری دارد.

  1. مخلوط کردن رنگ ها

اگر چندین قوطی رنگ خریداری کردید ، باید تمام رنگهای قوطی های جداگانه را در یک ظرف بزرگ مخلوط کنید.

گروه رویال یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه نقاشی ساختمان است که تجربیات و اطلاعات بسیار ارزنده ای در مورد نقاشی ساختمان دارد و می تواند خانه های شما را با بهترین کیفیت و البته کمترین قیمت نقاشی کند . گروه رویال با توجه به تعداد پروژه ها و نمونه کارهایی که در سطح کشور  دارد به خوبی می داند که می بایست برای فضای داخلی و خارجی خانه از چه نوع رنگ هایی استفاده نماید و چگونه این رنگ ها را متناسب با سلیقه کارفرما تزئین نماید . البته باید این نکته را یاد آورد شد که انتخاب رنگ و طرح ریزی بر اساس سلیقه کارفرما صورت می گیرد.

نظرات کاربران

مشاوره