خدمات نقاشی ساختمان در مهرشهر کرج

نقاشی ساختمان در مهرشهر کرج با رویال پینت توسط ماهرترین نقاشان ساختمانی انجام می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که این شرکت از بهترین رنگ‌های ساختمانی برای ارائه خدمات خود استفاده می‌نماید. چنانچه نقاشی ساختمان در کرج خود را به این شرکت سفارش دهید، از خدمات متنوعی مثل مشاوره رایگان پیش از نقاشی، زیرسازی تخصصی سطوح، رنگ آمیزی تخصصی و… بهره خواهید برد. جهت ثبت سفارش یا اطلاع از قیمت نقاشی ساختمان با مصالح در مهرشهر کرج با شماره تلفن شرکت تماس حاصل فرمائید.

ثبت سفارش

قیمت نقاشی ساختمان در مهرشهر

قیمت نقاشی ساختمان در مهرشهر کرج با تهران و سایر شهرهای اطراف آن فرقی ندارد زیرا قیمت نقاشی ساختمان بر اساس منطقه تعیبن نمی‌شود. بلکه موارد زیر هستند که قیمت نقاشی ساختمان با مصالح در مهرشهر کرج را تعیین می‌کنند:

 • دستمزد نقاش ساختمان در مهرشهر کرج با توجه به سابقه کاری، مهارت نقاش و نوع رنگ مصرفی تعیین می‌گردد.
 • عامل دیگری که بر روی قیمت نقاشی منزل در مهرشهر کرج تاثیر می‌گذارد، نوع رنگ مصرفی است. هر کدام از این رنگ‌ها قیمت متفاوتی دارند.
 • مساحت و متراژ فضایی که قرار است رنگ شود، از جمله مواردی بوده که بر روی قیمت نقاشی ساختمان با مصالح در مهرشهر کرج تاثیر می‌گذارد.
تماس با کارشناسان
02188943564
621
پروژه انجام شده
8
پروژه در دست اجرا
%96
رضایت کارفرما
بازه قیمت :

50000 الی 120000 تومان

جدول قیمت ها

شرح خدماتواحد/قیمت (تومان)
رنگ روغنی استاندارد روی گچ با زیرسازی75,000 - 90,000 هر متر مربع
رنگ روغنی روی رنگ مرغوب با زیر سازی65,000 - 75,000 هر متر مربع
رنگ اکریلیک استاندارد با زیر سازی60,000 - 70,000 هر متر مربع
رنگ پلاستیک استاندارد با زیرسازی50,000 - 60,000 هر متر مربع
رنگ پلاستیک بر روی کناف با درزگیری و ماستیک 100,000 - 120,000 هر متر مربع
خدمات ارائه شده در سرویس نقاشی ساختمان رویال پینت

خدمات ارائه شده در سرویس نقاشی ساختمان رویال پینت به شرح زیر است:

01
مشاوره تخصصی رایگان معمولا اولین خدمتی است که در سرویس نقاشی ساختمان شرکت رویال پینت به مشتریان ارائه می‌شود. تیم پشتیبانی شرکت در طی یک تماس تلفنی کلیه نکات لازم را به مشتری می‌گویند و به درخواست‌های او با دقت گوش می‌دهند. در واقع به مشتری کمک می‌کنند تا یک انتخاب اصولی و رضایت بخش داشته باشد.
02
بازدید کارشناسان مجموعه رویال پینت از محل موردنظر، خدمت دیگری است که در سرویس نقاشی ساختمان شرکت رویال پینت ارائه می‌گردد. در این مرحله یک تیم نقاش ساختمان در مهرشر کرج به شکل حضوری از ساختمان مورد نظر بازدید می‌کنند و در این مرحله نیز به مشتری مشاوره تخصصی و اصولی ارائه می‌دهند.
03
پس از آن که کارفرما و شرکت با هم به توافق رسیدند یک قرارداد رسمی بین آن‌ها منعقد می‌گردد. در این قرارداد معمولا تاریخ تحویل پروژه، قیمت نقاشی ساختمان، تعداد نبردها و… به طور دقیق درج می‌گردد تا در آینده مشکلی رخ ندهد.
04
خدمت دیگری که در سرویس نقاشی ساختمان رویال پینت ارائه می‌شود، دادن ضمانت نامه به مشتریان است. در طی این ضمانت نامه، شرکت تضمین می‌کند که هر نوع خرابی که به واسطه کم کاری یا اشتباهات تیم اجرایی شرکت رخ دهد را به صورت رایگان مجدد زیرسازی و رنگ آمیزی کند. همچنین در این ضمانت نامه قید می‌شود که چنانچه پروژه با تاخیر به مشتری تحویل داده شود، شرکت رویال پینت موظف است که دیرکرد آن را بپردازد و از هزینه نقاشی کم کند.
05
گروه اجرای نقاشی قبل از شروع کار خود، کلیه وسایل موجود در فضا را با کاورهای مخصوص می‌پوشانند تا از کثیف شدن آن‌ها با مصالح و رنگ جلوگیری کنند.
06
از آنجایی که نواقص روی سطح سقف و دیوارها باعث می‌شود نتیجه کار مطلوب نباشد. پیش از آغاز رنگ آمیزی، هر نوع نم زدگی، برآمدگی یا فرورفتگی روی سطوح وجود داشته باشد را برطرف می‌کنند.
07
آخرین مرحله خدمات سرویس نقاشی ساختمان شرکت رویال پینت، رنگ آمیزی سطوح با بهترین رنگ‌های ساختمانی است. معمولا هر سقف یا دیوار، دو الی سه بار رنگ می‌شود تا سطح آن یکدست باشد.

ضمانت نقاشی ساختمان در رویال پینت به مدت 6سال و به صورت کتبی است. طبق این ضمانت‌نامه هرگونه خرابی ناشی از فعالیت ما، به‌صورت رایگان مجدد رنگ‌آمیزی و اصلاح می‌شود. همچنین به ازای هر روز تاخیر در تحویل پروژه 2 درصد از مبلغ کل قرارداد کم می‌شود. بدیهی است خرابی ناشی از حوادث طبیعی، فرسودگی ساختمان، نشتی لوله‌های ساختمان و تعمیر توسط افراد دیگر، شامل ضمانت‌نامه نمی‌شود.

ثبت سفارش آنلاین خدمات ساختمانی و تماس با ما

تیم رویال پینت در هر لحظه آماده ارائه خدمات به شماست

تماس مستقیم همه مناطق تهران 09120936567
شعبه 1 02188943564
سوالات متداول

هزینه رفت و آمد نقاش ساختمان به عهده چه کسی است؟

خدماتی مثل هزینه رفت و آمد نقاش و مشاوره در شرکت رویال پینت به صورت رایگان ارائه می‌شود.

تمام ابزارهای نقاشی ساختمان و مصالح ساختمانی موردنیاز را خود شرکت تامین می‌کند و کارفرما هیچ وظیفه یا مسئولیتی بابت تهیه وسایل مصرفی نخواهد داشت.

کلیه جزئیات هزینه‌های نقاشی مانند هزینه رنگ، دستمزد نقاش، هزینه زیرسازی و… در فاکتور نهایی نوشته می‌شود تا کارفرما از جرئیات تمام خدمات و هزینه‌ها مطلع شود.

بهترین زمان نقاشی ساختمان فصل بهار و تابستان است زیرا در این فصل‌ها هوا کاملا گرم و خشک بوده و رنگ سریع خشک می‌شود.

نقاشی انواع ساختمان در مهرشهر

در صورتی که به دنبال یک نقاش ساختمان در مهرشهر کرج هستید یا دوست دارید بدانید که قیمت نقاشی منزل در مهرشهر کرج چقدر می‌شود، گروه مشاوره و پشتیبانی شرکت رویال پینت، همه روزه به صورت تلفنی پاسخگوی شما هستند.

با مراجعه به این شرکت و دریافت خدمات نقاشی ساختمان، بدون شک از انتخاب خود رضایت کامل خواهید شد زیرا در صورتی که نقاشی ساختمان خود را به این شرکت بسپارید، از خدمات زیر نیز بهره مند می‌شوید:

 • در همان ابتدای کار، تیم مشاوره و پشتیبانی شرکت به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره تخصصی ارائه می‌کنند.
 • سپس یک گروه نقاش ساختمان در مهرشر کرج به صورت حضوری از محل موردنظر شما بازدید می‌نمایند. در طی این بازدید هم، شما یک مشاوره اصولی و تخصصی دریافت خواهید کرد.
 • پس از توافقات صورت گرفته، شرکت رویال پینت یک قرار داد رسمی با شما می‌بندد و در آن تمام تعهدات و خود را درج می‌کند.
 • کلیه مراحل مشاوره، زیرسازی و نقاشی توسط افراد ماهر و کاربلد انجام می‌شود.
 • این شرکت برای قیمت نقاشی ساختمان با مصالح در مهرشهر کرج، هزینه منصفانه و معقولی را در نظر می‌گیرد.
 • قبل از شروع کار زیر سازی و نقاشی، تیم اجرایی شرکت، کلیه لوازم موجود در محل موردنظر را با کاور مخصوص می‌پوشانند تا از کثیف شدن آن‌ها پیشگیری کنند.

مشاوره رایگان بگیر

نحوه ثبت سفارش خدمات نقاشی منزل در مهرشهر

 • ابتدا به سایت شرکت مراجعه نمایید.
 • سپس بر روی بخش مشاوره کلیک کنید.
 • داخل صفحه‌ای که در مقابل شما باز شده اطلاعات اولیه خود مانند نام، محدوده و شماره تماس را وارد کنید.
 • بعد از ثبت اطلاعات، تیم پشتیبانی و مشاوره شرکت در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.
 • در صورت تمایل شما به ادامه ارائه خدمات، یک گروه نقاش از ساختمان شما بازدید می‌کنند.
 • در آخر نیز بین شما و شرکت، یک قرارداد رسمی منعقد می‌شود و در اولین فرصت نقاشی ساختمان شما آغاز می‌گردد.

ثبت سفارش

رویال پینت خدمات نقاشی ساختمان را در مناطق زیر نیز ارائه می دهد:

 

دیگر خدمات رویال پینت

 

بیشتر بخوانید
مشاوره