نصب شیر آلات ساختمانی و بهداشتی در تهران

نصب انواع شیرآلات ساختمانی در تهران

شیرآلات ساختمانی و بهداشتی انواع مختلف خود را دارند و برای نصب نیاز به یک نصاب متخصص و حرفه‌ای دارند. نصب انواع شیرآلات از جمله نصب شیرآلات اهرمی و همچنین در مواردی مانند تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار و تعمیر شیر اهرمی، نیاز به یک متخصص برای انجام آن داریم.

با بالا رفتن قیمت شیرآلات، تقاضا برای تعمیر شیرآلات قدیمی افزایش پیدا می‌کند؛ زیرا هزینه خرید و نصب مجدد شیرآلات جدید از هزینه تعمیرات بیش‌تر می‌شود. ممکن است که بسیاری از افراد تصور کنند که نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی کار سختی نیست و بسیار ساده و آسان است؛ ولی باید بدانید که نصب صحیح و اصولی شیرآلات شما می‌تواند از هزینه‌های احتمالی بعدی جلوگیری کند.

نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که گاهی ممکن است علت چکه کردن آب از شیرآلات ناشی از نصب غیر اصولی آن‌ها باشد. بنابراین باتوجه به افزایش قیمت شیرآلات و همچنین برای کاهش هزینه‌های ثانویه، برای نصب شیرآلات خود با نصاب شیرآلات حرفه‌ای تماس بگیرید.

قیمت نصب شیرآلات در تهران چقدر است؟

عوامل متعددی هستند که در تعیین قیمت نصب شیرآلات تهران نقش اساسی و پرنگی دارند که از جمله این عوامل و موارد می‌توان به قیمت شیرآلات، تعداد شیرآلات، محل نصب شیرآلات، برند شیرآلات انتخابی شما (راسان،پردیس، قهرمان و …)، خرید تجهیزات نصب، لوله‌ها و اتصالات، قدیمی یا جدید بودن شیرآلات، نیاز به انجام تعمیرات جانبی لوله کشی ساختمان، نیاز به انجام اصلاحات در سیستم لوله کشی و رسوب گیری شیرآلات بهداشتی، محل نصب شیرآلات ساختمانی (آشپزخانه، حمام، پارکینگ، سرویس بهداشتی)، اجرت نصاب شیرآلات و غیره اشاره کرد. البته باید توجه داشته باشید که قیمت نصب شیرآلات حمام، دستشویی، آشپزخانه به دلیل تعداد و مدل آن‌ها با هم متفاوت هستند.

تماس با کارشناسان
02188943564
نصب انواع شیرآلات ساختمانی در تهران
بازه قیمت :

210000 الی 950000 تومان

جدول قیمت ها

کاربر گرامی :

لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات زیر توجه فرمایید:

*در صورت خرید مواد اولیه توسط متخصص، از او درخواست کنید تا فاکتور خرید را به شما ارائه دهد.

* در صورت عیب یابی (دست به آچار شدن ) و پس از عدم توافق بین طرفین ،متخصص مجاز به دریافت هزینه 100000 تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی می باشد .

*قیمت نصب شیر روشویی و سینک بدون هزینه نصب سیفون تخلیه می باشد.

*هزینه باز کردن شیر آب قبلی هر عدد 60.000 تومان میباشد و به اجرت نهایی اضافه خواهد شد.

شرح خدمات واحد / قیمت (تومان)
نصب کامل شیرآلات(روشویی، سینک، دوش، سرویس بهداشتی): هر دست / 700,000
نصب شیر دستشویی، روشویی، ظرفشویی و حمام: هر عدد / 220,000
نصب شیر ماشین لباسشویی/ظرفشویی(شیر پیسوال و وصل به سیفون تخلیه): هر عدد / 270,000
نصب سیفون تخلیه (تک لگنه): هر عدد / 220,000
نصب شیر فلکه: هر عدد / 310,000 - 180,000
نصب علم دوش/یونیکا حمام: هر عدد / 480,000 - 380,000
تعویض مغزی شیر: هر عدد / 210,000
تعمیر و آب‌بندی(با توجه به خرابی): هر عدد / 430,000 - 290,000
نصب شیرآلات دیواری: هر عدد / 220,000
تعویض کارتریج شیر اهرمی: هر عدد / 250,000
نصب وان: هر عدد / 950,000 - 770,000

نظرات مشتریان

ثبت سفارش آنلاین خدمات ساختمانی و تماس با ما

تیم رویال پینت در هر لحظه آماده ارائه خدمات به شماست

تماس مستقیم همه مناطق تهران 09120936567
شعبه 1 02188943564

آیا ممکن است قیمت نصب با آن‌چه گفته شده، متفاوت باشد؟

این اتفاق به‌ندرت اتفاق می‌افتد؛ زیرا پیش از ارسال کارشناس، تمامی موارد با شما چک می‌شود. با این‌حال ممکن است خدمات اضافه‌ای درخواست کنید یا نوع عیب‌یابی کارشناس با موردی که شما ذکر کردید، متفاوت باشید.

هزینه‌ها بر اساس لیست قیمت گفته شده، محاسبه می‌گردد و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان استفاده کنید.

در حال حاضر این خدمات تنها در شهر تهران و حومه ارائه می‌شوند.

می‌توانید در قسمت تماس با ما، از طریق پر کردن فرم یا تماس با شماره‌های اعلام شده و همچنین ارسال ایمیل، با کارشناسان رویال پینت در تماس باشید.

نصب انواع شیر در مدل های مختلف در تهران

نکته‌ای که لازم است به آن توجه کنید، این است که برای نصب شیرآلات جدید لازم است، با ساختار و طراحی‌های این شیرآلات به طور کامل آشنا باشید تا در بست و آب‌بندی شیر آب مشکلی ایجاد نشود. در کنار این موضوع، نکته دیگری که نباید از آن غافل شوید، این است که برای نصب کردن شیرآلات در لوله‌کشی‌های قدیمی و فرسوده هم نیاز است، اقدامات لازم برای پیش‌گیری از نشتی و فرسودگی زودهنگام شیرآلات انجام شود.

می‌توان گفت که برای نصب شیرآلات توکار و نصب شیرآلات سرویس بهداشتی بهترین انتخاب، کمک گرفتن از شرکت‌ها و نصاب‌های شیرآلات حرفه‌ای است. برخی افراد وسایل لازم برای نصب و یا تعویض شیرآلات را در اختیار داشته دارند و می‌توان گفت تا حدودی فنی کار هستند. این افراد می‌توانند با رعایت نکات اصولی این کار، خودشان اقدام به تعمیر شیرآلات در منزل نمایند. در ادامه به معرفی و توضیح نصب برخی از انواع شیرآلات خواهیم پرداخت.

نصب شیرآلات راسان

شیرآلات راسان از آن دسته شیرآلاتی هستند که دارای محصولات متنوعی هستند و نصب هر کدام از محصولات این برند لازم است تا با توجه به ساختار و نوع کارایی آن‌ها انجام شود. موضوع مهمی که مطرح است، رعایت اصول نصب شیرآلات راسان با در نظر داشتن تجهیزات و تعلقات جانبی آن است که یک تکنسین تاسیسات حرفه‌ای باید به آن تسلط داشته باشد. مواردی که باید در هنگام نصب شیرآلات رعایت شود، توجه به مهره‌های نگهدارنده، اورینگ آب‌بندی شلنگ، شیر شاوری ظرفشویی، بوش واسطه و واشر مثلثی که اجزاء تشکیل دهنده شیرآلات راسان را تشکیل می‌دهند. همچنین توجه به رعایت ترتیب آن‌ها است و نصب و اتصال این شیرآلات می‌بایست، طبق طراحی و ساختار آن‌ها انجام شود.

نصب شیرآلات پردیس

ازجمله شیرآلاتی که برای نصب آن‌ها نیاز به تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای داریم، شیرآلات پردیس هستند. یکی از نمونه‌های انواع مختلف شیر پردیس، شیرهای دو منظوره‌ای هستند که قابل اتصال به دستگاه تصفیه آب هستند. از جمله اصول و قوانینی که لازم است برای نصب شیرآلات ساختمان رعایت شود می‌توان به موارد مهمی مانند نوع، کارایی و روش نصب آن اشاره کرد که رعایت این موارد در خصوص نصب شیرآلات پردیس هم صدق می‌کند و باید حتما هنگام نصب آن از شلنگ و بست مخصوص این شیر استفاده شود.

نصب شیرآلات قهرمان

یکی از برند‌های بسیار محبوب و پرطرفدار داخلی در زمینه تولید انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی، برند شیرآلات قهرمان است. نصب شیرآلات قهرمان نیز اصول و قواعد مختص به خود رها دارند.

در هنگام نصب شیرآلات قهرمان برای اتصالات اهرمی شیرآب‌های قهرمان معمولا لازم است که یک واشر یا صفحه‌ای برای آب‌بندی میان روشویی سرویس بهداشتی یا سینک آشپزخانه متصل شود. از نکته‌های مهم و حائز اهمیت در نصب این شیرآلات، توجه به نوع بست‌ها و اتصالات و طراحی شیرآب‌های قهرمان جهت نصب درست و بدون نقص آن‌ها است. متخصصان رویال پینت می‌توانند با توجه به آشنایی کامل خود با مکانیزم این محصولات، خدمات تخصصی در زمینه نصب شیرآلات قهرمان ارائه دهند.

نصب شیرآلات توکار

نصب شیرآلات توکار نیز اصول، قواعد و استاندارد‌های منحصر به فرد خود را دارد. برای نصب شیرآلات توکار در مرحله اول  باید لوله کشی‌ها به شیوه نصب سایر شیرآلات انجام شود. تفاوتی که در روش نصب شیرآلات توکار نسبت به سایر انواع شیرآلات وجود دارد، نصب مغزی آن در داخل دیوار به صورت توکار است؛ البته توجه داشته باشید که زانو، بازوی شیر و سایر متعلقات شیر توکار بر رو‌ی دیوار نصب می‌شوند و به صورت معمول شکل ظاهری شیرآلات توکار بسیار ساده و ظریف است و طراحی ظاهری و ویژگی ظاهری بخصوصی ندارد.

از جمله موارد مهمی که در حین نصب کردن شیرآلات توکار باید در نظر داشته باشید، ارتفاع استاندار این نوع از شیرآلات در قسمت‌های مختلف مانند سرویس بهداشتی، حمام و نصب سردوش و یا پرکننده‌های وان و همچنین شیر توکار بالای سینک ظرفشویی است.

نصب شیرآلات سینک متحرک

این دسته از شیرآلات، از نوع شیرآلات شلنگ‌دار هستند که شما می‌توانید در ابن نوع شیرها، شیر را از جای خود در آورده و تا محدوده‌ فاصله‌ای در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ سانتی‌متر این شلنگ را جا‌به‌جا کنید. این نوع از شیرآلات به جای دو شلنگ، در زیر خود دارای سه شلنگ هستند و به‌واسطه یک ترمینال و یا چند راهی که به آب متصل می‌شود به شیر وصل می‌شوند.

در هنگام نصب این دسته از شیرآلات لازم است که شما در مرحله اول شلنگ‌ها را به ترمینال یا چند راهه وصل کنید و در مرحله بعد از چند راهه به شیر وصل کنید. نصب سایر انواع شیرآلات متناسب با این شرایط که همه تجهیزات در جای مشخص شده جایگزین می‌شوند و کاملا محل نصب شیر و سردوش و … معین است، نسبت به نصب کردن شیرآلات توکار ساده‌تر هستند. نصب شیرآلات  توکار نیاز به بررسی‌ها و آماده سازی زیرساخت‌ها مانند تعبیه مغزی شیر دارند.

کدام مدل‌های شیرآلات بیشتر تقاضا می‌شوند؟

  • شیرآلات ساختمانی
  • نصب شیر اهرمی سینک
  • نصب شیرآلات راسان
  • نصب شیرآلات بهداشتی منزل
  • شیرآلات KWC و گروهه
  • نصب شیر آلات درخشان
  • نصب شیرآلات صنعتی و بهداشتی
  • نصب شیر ظرفشویی شلنگدار قهرمان
  • و…

چه مواردی در تعیین قیمت نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی نقش دارند؟

هزینه و قیمت نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در وهله اول به نوع شیرآلات بستگی دارد. شیرآلات انواع مختلفی دارند که از این انواع می‌توان به نوع شیرآلات ساده، شیرآلات مخلوط، شیرآلات کلاسیک، شیرآلات چشمی و شیرآلات اهرمی اشاره کرد و باید بدانید که متناسب با نوع شیر آلات، قیمت نصب هر کدام از آن‌ها متفاوت است.

معمولا هنگامی هزینه نصب شیر آب زیاد می‌شود، که نمونه جدید شیرآلاتی که قرار است نصب شود از نظر سایز و کارایی با مدل قبلی تفاوت داشته باشد؛ اما اگر که نمونه جدید تعیه شده مشابه مدل قدیمی باشد قیمت نصب شیرآلات مقدار ثابتی دارد. به‌طور کلی می‌توان گفت که فاکتورهای اصلی دخیل در تعیین هزینه و یا قیمت نصب شیرآلات جدید یا قدیمی بودن آن، برند شیرآلات و همچنین محل نصب آن هستند.

همان‌طور که بالاتر نیز گفتیم عوامل و موارد مختلف و متعددی در تعیین هزینه لازم برای نصب شیرآلات تاثیرگذار هستند و از جمله فاکتور‌های مهم در تعیین محل نصب آن است؛ زیرا متناسب با این موضوع حجم کاری آن نیز متفاوت خواهد بود. علاوه‌بر این با توجه با تورم‌ها و تغییر قیمت‌های وسایل و لوازم جانبی باید در نظر داشته باشید که متناسب با همه عوامل گفته شده تعرفه قیمت‌های در سال ۱۴۰۲ نیز تغییر کرده است.

محدوده انجام خدمات نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در تهران

برای نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی لازم است که افرادی متخصص در این زمینه این کار را انجام دهند. علاوه بر این برند‌های مختلفی از شیرآلات در بازار موجود هستند. برای نصب شیرآلات در تهران، شما می‌توانید از هر نقطه تهران، سفارش خود را ثبت کنید تا بتوانید از خدمات رویال پینت استفاده کنید. نیروهای متخصص این مجموعه، در هر ناحیه‌ای از شهر تهران، آماده خدمت‌رسانی به شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند.

نحوه ثبت سفارش برای نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در رویال پینت

برای آن‌که بتوانید خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید، نیازی به جستجوی فراوان و پیچیده‌ای نیست و تنها کافی است به وبسایت رویال پینت مراجعه کنید. شما می‌توانید به آسانی و تنها با ثبت سفارش خود در وب‌سایت رویال پینت و یا با تماس تلفنی و حتی ارسال ایمیل، از خدمات مجموعه رویال پینت استفاده کنید. شما باید در هنگام ثبت سفارش خود، خدماتی که به آن نیاز دارید را اعلام کنید. شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش خود از هزینه و زمان انجام سفارش‌تان مطلع شوید و سپس بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

همان‌طور که گفتیم برای نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی به فردی حرفه‌ای و متخصص در این زمینه احتیاج داریم. شما در صورت تماس با کارشناسان رویال پینت، می‌توانید از امکان مشاوره رایگان بهره‌مند شوید و هر یک از خدماتی که به آن نیاز دارید را درخواست دهید. برای مثال اگر شما به یکی از خدمات نصب شیرآلات روشویی، نصب شیرآلات ظرفشویی، نصب شیرآلات قهرمان، نصب شیرآلات پردیس، نصب شیرآلات توکار، نصب شیرآلات راسان، نصب شیر آلات در تهران و غیره نیاز دارید؛ برای دسترسی به یک نصاب و یا تعمیرکار حرفه‌ای، نیازی نیست که نگران باشید؛ تنها کافیست با رویال پینت تماس بگیرید و یا سفارش خود را ثبت کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. نصب شیرآلات ساختمانی و بهداشتی خود را به رویال پینت بسپارید.

در ضمن خدمات زیر نیز در مجموعه خدمات ساختمانی رویال پینت قابل انجام است:

بیشتر بخوانید
ثبت سفارش