نقاشی ساختمان چند طبقه چگونه انجام می شود؟

مزایای کنیتکس
دسته : آموزش

نقاشی دیوارهای یک خانه یا آپارتمان بسته به تعداد افراد ،محل سکونت،منطقه یا دیگر عوامل محیطی نیاز به نقاشی مجدد دارد.در آپارتمانهایی که در هر پاگرد چندین واحد دارند  بوی رنگ های روغنی و تینر ممکن است برای افراد بیمار و سالخورده آزاردهنده باشد.در این شرایط باید اصولی را رعایت کرد که نه خودتان و نه همسایه هایتان  اذیت شوند.

در این شرایط باید از رنگهای بدون بو یا همان اکرولیک استفاده کرد چرا که کاملا بدون بو هستند ولی اگر میخواهید از رنگ های روغنی آلکیدی استفاده کنید،حتما باید تمام پنجره ها رو باز نگه دارید که این کار را هم فقط در تابستان  میتوان انجام داد و در زمستان  این کار امکان پذیر نیست.

اگر میخواهید که گرد و غبار بر روی رنگ دیوارها ننشیند،قبل از زدن رنگ اصلی حتما داخل خانه را تمیز کنید.هیچ وقت از پیستوله یا پمپ باد برای رنگ زدن  داخل آپارتمان استفاده نکنید و حتما از غلطک ها یا رولهای نقاشی استفاده کنید.

نقاشی ساختمان برای شما یک سرمایه گذاری است

تمیز نگه داشتن آپارتمان  یک سرمایه گذاری است  چرا که اگر تمیز و مدرن به نظر بیاید،هم میتوانید گران تر آن را بفروشید و هم اجاره دهید.یکی از موثر ترین نقاشی های ساختمان،نقاشی نمای بیرونی آپارتمان است که  خانه شما زیبا  و مدرن  به نظر بیاید و همچنین نقاشی آن به طور مداوم و در زمانهای معین ،از عوامل و عناصر بیرونی آپارتمان شما را محافظت میکند.

از رنگهای مناسب برای نقاشی ساختمان استفاده کنید

انتخاب رنگ  یکی از مهم ترین عواملی است که در نقاشی آپارتمان اهمیت دارد.باید نوع و جنس رنگ را بشناسید،از رنگ روغنی میخواهیم استفاده کنید یا رنگ پلاستیکی را مورد استفاده قرار میدهید.

نکته ای که باید در انتخاب رنگ بدانید این است که رنگ ها ،چه در محل کار چه در خانه و دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشند.

اگر محیطی نور گیر نداشته باشد و مساحت آن زیاد بزرگ نباشد  بهتراست از رنگهای سفید و ملایم استفاده شود تا نور محیط جبران شود و همچنین محیط را بزرگ تر نشان دهد.

نقاشی نمای بیرونی ساختمان آپارتمان  شاید به نظر شما  یک پروژه بزرگ ، پیچیده و گران باشد ، اما  حقیقتأ اینگونه نیست. یافتن پیمانکار مناسب برای نقاشی ساختمان نیز تأثیر زیادی در هزینه پروژه و نتیجه نهایی خواهد گذاشت. شما باید اطمینان حاصل کنید که نکاتی را که در بالا می خوانید در زمان اجرای کار پیاده  کرده باشید.

 

 

نظرات کاربران

مشاوره