خدمات لوله باز کنی تهران

بازه قیمت :

1700000 الی 950000 تومان

جدول قیمت ها

کاربر گرامی :

لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات زیر توجه فرمایید:

* در صورت عیب یابی (دست به آچار شدن ) و پس از عدم توافق بین طرفین ،متخصص مجاز به دریافت هزینه 100000 تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی می باشد .

*توجه داشته باشید در صورت نیاز به خرید وسایل توسط متخصص ، هزینه وسایل مورد نیاز بر عهده مشتری می باشد و شرکت رویال پینت هیچ گونه مسولیتی در قبال قیمت وسایل تهیه شده توسط متخصص ندارد.

شرح خدمات واحد / قیمت (تومان)
فنر زدن (از 1 تا 15 متر): هر عدد / 630,000 - 560,000
فنر زدن (طول بیش از 15 متر): هر عدد / 880,000 - 630,000
فنر زدن (طول بیش از 25 متر): هر عدد / 1,150,000 - 880,000
فنر زدن بیش از یک بار (در صورتی که بار اول مجرای باز نگردد): هر عدد / 220,000

نظرات مشتریان

حتما شما نیز تبلیغات لوله بازکنی بسیار زیادی را در نزدیکی محل زندگی خود بر روی دیوارها دیده‌اید؛ با این‌حال، اغلب مواقعی که به کمک یک نیروی متخصص برای باز کردن لوله‌ها نیاز داریم، هیچ‌یک از این تبلیغات را پیدا نمی‌کنیم و یا به قدری شرایط دشواری را سپری می‌کنیم که فرصتی برای پیدا کردن تبلیغات نداریم. به همین دلیل است که باید به دنبال یک راه حل مطمئن باشیم. در ادامه این مطلب از رویال پینت، نه‌نتها درباره خدمات لوله باز کنی فوری اطلاعات بیشتری به‌دست آورید؛ بلکه راه حل سریع و در دسترس آن را بدانید.

چرا به خدمات لوله بازکنی نیاز داریم؟!

لوله‌ها، نه‌تنها بری ورودی آب به شیرهای آب هستند، بلکه لوله‌هایی هستند که فاضلاب و سایر آب‌های کثیف را جمع‌آوری می‌کنند و در چاه فاضلاب خانه تخلیه می‌کنند. برای آن‌که آب کثیف تولید شده در طی کارهای روزانه و یا فاضلاب سرویس‌های بهداشتی، به‌خوبی از فضای زندگی و سکونت خارج شود، باید لوله‌ها سالم باشند و عملکرد مناسبی داشته باشند.

چنانچه لوله‌ها دچار شکستگی شوند و یا گرفتگی در آن‌ها ایجاد شود، فاضلاب به‌خوبی تخلیه نمی‌شود، بوی نامطبوع ایجاد می‌گردد و آب خروجی، باز می‌گردد. جمع‌شدن حشرات و ایجاد بوی نامطبوع و ظاهر نامناسب برخی از شرایط بدی است که به دلیل گرفتگی لوله‌ها ایجاد می‌شود.

در چنین زمان‌هایی نیاز است تا از خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع استفاده کنیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این شرایط نامساعد را برطرف کنیم. با وجود آن‌که شرکت‌های بسیاری هستند که آگهی‌های خود را در خارج از منازل و ادارات می‌چسبانند و می‌توانیم آن‌ها را بر روی دیوارها و سطح خیابان‌ها ببینیم؛ اما اعتماد کردن به هر شرکتی برای انجام کارهای تخلیه فاضلاب و لوله بازکنی، دشوار است.

به همین دلیل، نیاز است تا از قبل برای این شرایط آماده باشید و اطلاعات تماس یک شرکت مطمئن را داشته باشید تا بتوانید در صورت به‌وجود آمدن هر مشکلی، آن را به سرعت رفع کنید. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم که چه زمانی به خدمات لوله باز کنی نیاز داریم.

چه زمانی به لوله بازکنی نیاز داریم؟

در بسیاری از موارد، ممکن است لوله‌ها، گرفتگی شدیدی نداشته باشند و با استفاده از تلنبه و یا به کمک مایع‌های لوله بازکنی معمولی، گرفتگی آن‌ها برطرف شود. در این مواقع، خود افراد می‌توانند مسئله را رفع کنند.

با این‌حال، شرایطی ممکن است پیش بیاید که گرفتگی لوله‌ها یا چاه فاضلاب، بیش از حد معمول باشد و یا یک مشکل بزرگ‌تر به‌وجود آمده باشد که نیاز است از اشخاص فنی و متخصص این زمینه کمک بگیریم. برخی از افراد به اشتباه، در شرایط این چنینی، از مواد اسیدی قوی استفاده می‌کنند که همین عامل سبب تخریب و فرسایش لوله‌ها می‌شود و چنانچه لوله‌های فاضلاب یا آب، سوراخ شوند؛ برای تعمیر آن‌ها فرایندهای سخت‌تری نیاز است.

 • در چه شرایطی نیاز است تا با یک شرکت لوله باز کنی در تهران تماس بگیریم؟! این شرایط شامل موارد زیر است:
 • چنانچه بوی نامطبوع از فاضلاب ساختمان استشمام می‌کنیم که با تمیزکاری معمول برطرف نمی‌شود.
 • چنانچه حشرات موذی، همچون سوسک، در ساختمان و محل‌هایی که اطراف فاضلاب است، زیاد شده باشد.
 • چنانچه چاه سرویس بهداشتی دچار گرفتگی شده باشد و فاضلاب از چاه بیرون بزند.
 • چنانچه هنگام شستشو لباس یا ظرف، آب از زیر سینک یا ماشین لباسشویی بیرون بزند.
 • چنانچه سینک ظرفشویی یا روشویی، به سرعت تخلیه نشود و با تلنبه زدن نیز مشکل حل نشود.
 • و …

در این شرایط، بهتر است اگر از راهکارهای اولیه استفاده کرده‌اید و مشکل برطرف نشده‌است، از کمک متخصصین استفاده کنید تا عیب‌یابی به درستی انجام شود و مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن رفع شود.

چه خدماتی در لوله باز کنی ارائه می‌شود؟

مهم است که با انواع خدمات لوله بازکنی آشنا باشید تا هنگامی‌که می‌خواهید از هرجای تهران، با بهترین لوله باز کن تهران، یعنی متخصصین فنی رویال پینت تماس بگیرید، بتوانید سفارش خود را به‌درستی ثبت کنید و سوالات لازم را از کارشناسان بپرسید. خدمات لوله باز کنی در تهران شامل موارد زیر است:

 • تشخیص ترکیدگی لوله و همچنین شناسایی محل آن و رفع شکستگی لوله‌ها
 • درصورت نیاز به تخریب بخشی از دیوار یا سقف، تعمیر آن قسمت پس از اتمام کار
 • برطرف کردن گرفتگی لوله‌ها در انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری
 • برطرف کردن مشکل گرفتگی چاه فاضلاب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام
 • برطرف کردن گرفتگی سینک‌ها و روشویی‌ها
 • خارج کردن اشیاء قیمتی که در داخل چاه و فاضلاب افتاده‌اند.
 • رفع مشکل ایجاد صدای عجیب هنگام تخلیه چاه
 • از بین بردن لجن و رسوب چاه‌ها و لوله‌ها
 • و…

با توجه به مواردی که گفته‌شد، نه‌تنها می‌توانید هنگام گرفتگی لوله‌ها و مشکلات فاضلاب و چاه ساختمان از متخصصین لوله بازکنی کمک بگیرید؛ بلکه چنانچه یک وسیله مهم و قیمتی درون فاضلاب یا چاه افتاده باشد نیز این افراد می‌توانند به شما کمک کنند تا آن را خارج کنید.

انواع روش لوله بازکنی توسط متخصصین فنی

در مسیر لوله‌کشی فاضلاب ساختمان، تغییر مسیرهایی وجود دارد که توسط زانویی ایجاد می‌شود که این زانویی‌ها، زاویه ۴۵ و ۹۰ درجه دارند. همچنین در مسیر لوله‌ها، سیفون‌هایی وجود دارد که مانعی برای ورود حشرات و گاز فاضلاب است. این بخش‌ها، محل‌هایی هستند که گرفتگی در آن‌ها رخ می‌دهد.

در بسیاری مواقع، افراد برای باز کردن گرفتگی فاضلاب، از اسیدهای قوی و موادی که خاصیت خوردندگی جزئی دارند، استفاده می‌کنند. استفاده از این مواد، ممکن است در ابتدا باعث رفع گرفتگی شود و موثر واقع گردد؛ اما به مرور، به لوله‌ها اسیب می‌زند و سبب سوراخ شدن آن‌ها و ایجاد خرابی‌های دیگر میگردد.

به همین دلیل است که برای بازکردن لوله‌ها باید از متخصصین فنی این کار کمک بگیرید تا با دستگاه‌ها و راه حل‌های مخصوص، این فرایند را به درستی انجام دهند و مشکل را حل کنند. روش‌های لوله بازکنی شامل مواردی می‌شود که در ادامه گفته شده‌است.

استفاده از پمپ لوله‌بازکنی برای رفع گرفتگی سیفون توالت

در این روش از یک پمپ استفاده می‌شود که مشابه تلنبه عمل می‌کند. ابتدا آب به درون چاه ریخته می‌شود و سپس عمل پمپ زدن آغاز می‌شود. پمپ زدن، سبب می‌شود که بخش سیفون توالت باز شود و آب و هرچیزی که باعث گرفتگی شده‌است، از آن عبور کند. باید این عمل را به اندازه‌ای ادامه دهید تا گرفتگی به‌صورت کامل رفع شود.

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای باز کردن لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی

برای شرایطی که گرفتگی به سادگی و با پمپ لوله بازکنی رفع نمی‌شود، باید از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد. این دستگاه، همانطور که از نام آن پیداست، هوا را در مخزن خود جمع می‌کند تا با فشار زیادی وارد لوله فاضلاب کند. فشار این دستگاه‌ها را می‌توان تنظیم نمود و پس از آن، با کشیدن یک اهرم، هوای متراکم‌شده در مخزن، خارج می‌شود که صدای نسبتا زیادی را تولید می‌کند.

برای استفاده از این دستگاه باید مهارت و تجربه داشته باشید و به همین دلیل است که استفاده از آن را باید به یک فرد ماهر و متخصص در این زمینه بسپارید.

استفاده از فنر لوله بازکنی برای باز کردن چاه توالت و لوله فاضلاب

این دستگاه مزایای بسیار زیادی دارد و به همین دلیل، استفاده از آن زیاد است. دستگاه فنر لوله بازکنی، سبب می‌شود که بتوانیم گرفتگی‌هایی که در نزدیکی چاه فاضلاب وجود دارند را نیز باز کنیم. این دستگاه که برد و قدرت فعالیت آن بالاست، کمک می‌کند تا پس از رفع گرفتگی، جرم‌زدایی لایروبی نیز انجام شود.

برای توالت‌های فرنگی، معمولا از این دستگاه استفاده نمی‌شود؛ زیرا نوک بسیار بلند و مارپیچی دارد که می‌تواند به توالت فرنگی آسیب بزند. با این‌حال، برای باز کردن چاه و رفع گرفتگی لوله فاضلاب، فنرها بسیار مناسب هستند و می‌توان از آن‌ها برای بیرون کشیدن مو، لایه‌های چربی و… استفاده کرد و یا برای آن‌که چیزی را به درون چاه هل دهید، از آن کمک بگیرید.

این وسیله نیز باید توسط متخصص فنی استفاده شود. همچنین برای لوله بازکنی باید از فرد ماهری کمک بگیرید که وسیله مورد نیاز برای هر موقعیت را بشناسد. در اغلب موارد، مشکلات گرفتگی لوله به کمک این ابزار حل می‌شوند.

قیمت لوله بازکنی چقدر است؟!

قیمت لوله باز کنی نیز همچون سایر خدمات، ثابت نیست و عوامل متفاوتی می‌تواند بر روی آن تاثیر بگذارد. با این‌حال، اگر از خدمات شرکتی استفاده کنید که قیمت درست و اصولی را از شما دریافت کنند و همچنین خدمات تمیز و موثر ارائه دهند؛ نباید نگران قیمت آن باشید. عواملی که بر روی قیمت لوله بازکنی تاثیر می‌گذارد، شامل موارد زیر است:

 • میزان گرفتگی لوله و طولی از لوله که باید باز شود.
 • مدت زمانی که برای باز شدن لوله‌ها صرف می‌شود.
 • نوع خدمات که رفع گرفتگی باشد و یا باز کردن چاه
 • نیاز به لایروبی و جرم‌زدایی و یا عدم نیاز به آن
 • نیاز به تخریب و یا عدم نیاز به آن
 • و…

همچنین از خدمات لوله بازکنی رویال پینت در مناطق زیر نیز می توانید استفاده کنید:

چرا رویال پینت را انتخاب کنیم؟!

یکی از بهترین شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات لوله بازکنی در تمام نقاط شهر تهران، یعنی لوله بازکنی شبانه روزی شرق تهران، لوله بازکنی شبانه روزی غرب تهران، لوله بازکنی شبانه روزی شمال تهران و همچنین لوله بازکنی شبانه روزی جنوب تهران، رویال پینت است.

ویژگی‌های بسیار زیادی سبب شده‌است که مراجعین، به این مجموعه اعتماد کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها، ارائه قیمت پیش از انجام خدمات است و شما می‌توانید با مشورت با کارشناس رویال پینت، از هزینه نهایی اطلاع پیدا کنید و پیش از شروع کار، نگرانی خود را بابت قیمت لوله بازکنی برطرف کنید. این هزینه‌ها کاملا اصولی و منصفانه ارائه می‌شوند.

ویژگی دیگر مجموعه رویال پینت، تخصص بالای نیروی فنی این مجموعه است که می‌تواند مراحل عیب‌یابی و تعمیرات و لوله بازکنی را به‌سرعت و با دقت بالا انجام دهد؛ در نتیجه در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی می‌شوند. همچنین افراد ماهر این مجموعه، محلی که دچار مشکل شده‌است را تمیز به شما تحویل می‌دهند و نیازی نیست که نگران کثیفی محیط خود باشید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه، قابلیت دسترسی آسان به نیروی فنی است. چنانچه با این مجموعه آشنا باشید، هنگام بروز هر مسئله‌ای برای لوله‌های فاضلاب یا چاه، می‌توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید و یا با کارشناسان رویال پینت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خدمات لوله بازکنی مناسب را دریافت کنید.

در ضمن تیم رویال پینت خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که در کرج و تهران قابل استفاده است:

سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید

آیا ممکن است هزینه لوله باز کنی با آن‌چه گفته شده، متفاوت باشد؟

این اتفاق به‌ندرت اتفاق می‌افتد؛ زیرا پیش از ارسال کارشناس، تمامی موارد با شما چک می‌شود. با این‌حال ممکن است خدمات اضافه‌ای درخواست کنید یا نوع عیب‌یابی کارشناس با موردی که شما ذکر کردید، متفاوت باشید.

هزینه‌ها بر اساس لیست قیمت گفته شده، محاسبه می‌گردد و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان استفاده کنید.

در حال حاضر این خدمات تنها در شهر تهران و حومه ارائه می‌شوند.

می‌توانید در قسمت تماس با ما، از طریق پر کردن فرم یا تماس با شماره‌های اعلام شده و همچنین ارسال ایمیل، با کارشناسان رویال پینت در تماس باشید.

ثبت سفارش