شرکت رویال در زمینه ی نقاشی  ساختمان در تهران و اطراف فعالیت می کند ، در اینجا نقاشی و بتونه ویلای دوبلکس در چالوس برای مشاهده کاربران عزیز بارگذاری کرده ایم.

مجموعه خدماتی که توسط تیم مجرب شرکت رویال در این پروژه انجام شد به شرح ذیل می باشد:

  • روغن الیف زیر کار
  • بتونه ماستیک 
  • لکه گیری
  • رنگ روغنی 
  • رنگ اکریلیک 

شرح خدمات در پروژه نقاشی ویلای دوبلکس چالوس:

در این پروژه بخاطر اعتماد و کیفیت بالایی کار ، با شرکت ما واقع در تهران تماس گرفتند ، با تیم مجرب پنج نفره رویال عازم چالوس شدند ، از آنجایی که شمال رطوبت بالایی دارد در این پروژه تمامی دیوار ها بخاطر مقاومت پایین گچ ، سیمان سفید کار شده بود ، تیم ما با استفاده بتونه کناف سه دست کامل دیوار ها و سقف را ماستیک کردند ، یک دست از بتونه کناف درزگیری استفاده شد و دو دست از بتونه کناف ماستیک ، برای رنگ آمیزی این ویلا به دلیل مقاومت و پایداری از رنگ اکریلیک و روغنی استفاده شد .

این کار از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود، از این رو در این کار بعد از سه دست بتونه ماستیک ، رنگ آستر زده شد ، لکه گیری مجدد شد ، و در اینجا تیم مجرب شرکت رویال سنباده را با آب زدن این کار برای هر چه صافتر و صیقلی شدن سطح به کار می رود .

دست دوم رنگ اجرا شد ، در این وهله با استفاده از لامپ روشنایی که در تصاویر هم موجود می باشد لکه گیری شد ، در این مرحله از کار حتی یه نقطه از لکه یا درزی روی سطح دیوار یا سقف نماند.  در مرحله بعدی نقاش ساختمان سنباده مجدد خورد ، و در مرحله پایینی دو دست رنگ و رویه اجرا شد .

برای انجام این پروژه در چالوس ، شرکت نقاشی ساختمان در تهران از پنچ نفر نیروی متخصص در طول ده روز کاری انجام داده اند.

برای ارتباط با کارشناسان شرکت رویال از طریق تماس با ما اقدام نمایید.

 

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

 

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

 

نمونه کار نقاشی آپارتمان

نمونه کار نقاشی آپارتمان