نقاشی ساختمانی رویال

نقاشی ساختمانی رویال  با بیش از ده سال سابقه کار در حوزه رنگ آمیزی ساختمان نقاشی کناف با جدیدترین متد های روز و متریال های درجه یک  در تهران و کرج فعالیت میکند , وجه تمایز یک کار با خوب با یک کار عالی جزئیات هست ما در “ رویال ” به جزئیات حساس هستیم , در این نمونه کار که غرفه های نمایشگاه باغ موزه قصر می باشد ، تمامی رنگ ها به لحاظ روانشناسی رنگ بررسی شد بعد رنگ ها اجرا شد ، رنگ و هنر رنگ آمیزی در تاثیر گذاری ذهن و افکار انسان بسیار موثر می باشد .

ویژگی های یک نقاش ساختمانی

شاید یکی از مهمترین خصوصیاتهای یک نقاش خوب در وهله اول مسئله اعتماد داشتن به نقاش ساختمان باشد از این رو یک نقاش ساختمانی باید دل پاک و اخلاق کاری داشته زیرا که وارد منازل مردم می شود و بایستی امانت دار خوبی باشد ،در غیر اینصورت یک نقاش ساختمان می تواند سال ها بیکار بماند ، چرا که اعتماد خود را در بین مردم از دست می دهد . پس قابل اعتماد بودن یکی از ویژگی های بارز نقاش ساختمانی می باشد. قصد دارم در نمونه کار های بعدی بیشتر در مورد ویژگی های نقاش ساختمان خوب صحبت کنیم .

شرح کار رنگ آمیزی نمایشگاه های باغ موزه قصر :

طیف رنگی استفاده شده :

  • زرشکی سیر 
  • فیروزه ای چرک 
  • طوسی

شرکت رویال قصد دراد رنگ زندگی را به شما هدیه بدهد ، پس نگران هزینه های معمول نباشید ، همین الان با ما تماس بگیرید ، ضمنا بازدید و مشاوره مهمان ما هستید.

 

 

نقاشی ساختمانی

نقاشی ساختمانی

 

نقاش ساختمانی

نقاش ساختمانی

 

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان