طرح های جدید نقاشی ساختمان شرکت نقاشی ساختمان در تهران با استفاده از بهترین متریال ها و ابزارهای موجود در بازار توسط نقاشان زبردست شرکت رویال برای ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتری انجام میگیرد.

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان با انواع رنگ های روغنی، پلاستیک،رنگ اکریلیک ساختمان ( رنگ بی بو)، مولتی کالر، اپوکسی و…. انجام میشود. شرکت رویال برای اثبات حسن نیت خود به مشتریان عزیز، نمونه کارهای پروژه های مختلف این مجموعه را برای بازدید عموم بارگذاری کرده است تا بتوانند با خیالی آسوده بازسازی، رنگ آمیزی و تعمیرات منزل خود را به نقاشان رویال بسپارند.

مجموعه خدمات ارائه شده در پروژه رنگ آمیزی مجتمع مسکونی افرا به عنوان یکی از نمونه کارهای نقاشی ساختمان، شامل رنگ آمیزی ، پتینه کاری، بتونه ماستیک روغنی ،نقاشی در و پنجره، نقاشی با رنگ روغنی، پلاستیک و…  میباشد.

مزایای همکاری با ما

شرکت رویال درزمینه یرنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در تهران و کرج ، فعالیت میکند. این شرکت با همکاری مجموعه ای با تجربه و حرفه ای که در زمینه رنگ آمیزی ساختمان ، تجربه سالها کار موفق را دارند مشغول به فعالیت میباشد. از دیگر مزایای همکاری با رویال به این موارد میتوان اشاره کرد :

  • مشاوره از طرف کارشناسان شرکت رویال
  • استفاده از رنگ های باکیفیت ، درجه یک و پلمپ شده
  • قیمت اجرای مناسب نقاشی
  • زمانبندی درست برای اجرای رنگ آمیزی
  • بهره مندی از تیم مجرب نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان
  • دقت و حسن انجام کار

برای ارتباط با کارشناسان شرکت رویال از طریق تماس با ما اقدام نمایید.

طرح های جدید نقاشی ساختمان در تهران

طرح های جدید نقاشی ساختمان در تهران

توضیحات

پروژه رنگ آمیزی مجتمع مسکونی افرا.

این پروژه اخیرا اجرا شد و با هطور کامل تحویل مشتری گردید.

Most Recent Projects