شرکت رویال در زمینه  نقاشی ساختمان  فعالیت میکند. در اینجا رنگ آمیزی و بتونه کناف در کوهسار را برای مشاهده کاربران گرامی بارگذاری کرده ایم.

مجموعه خدمات ارائه شده در این پروژه که توسط تیم شرکت رویال انجام شده است، به شرح ذیل است:

  • بتونه ماستیک کناف
  • بتونه درزگیری
  • استفاده از توری
  • نقاشی با رنگ روغنی
  • نقاشی با رنگ اکریلیک
  • نقاشی با پلاستیک
  • استفاده پوشش کاغذ دیواری

شرح خدمات  ارائه شده در رنگ آمیزی و بتونه کناف در کوهسار

بتونه برای زیرکار پروژه بسیار اهمیت دارد و تاثیر چشمگیری در کیفیت کار انجام شده خواهد داشت. بنابراین شرکت رویال در این پروژه، زیرکار را با دقت بتونه کاری کرده و سپس رنگ آمیزی و نصب کاغذ دیواری را انجام داده است.

طریقه ی نقاشی کناف به این شکل است که ابتدا باید دوبار با بتونه درزگیری کناف کلیه سطوح ماستیک گردد. بعد از اینکه اینکار انجام شد، باید محل را آستر زده و لکه گیری انجام شود، در مرحله بعد باید رنگ نهایی زده شود. این روش باعث سیقلی بودن کار پس از اتمام میشود و به وسیله ماستیک میتوان منافز بسیار کوچک کاغذ روی کناف را پوشاند.

نقاشی کناف در تهران و کرج

رویال سعی کرده است در این پروژه برای نقاشی کناف ابتدا موج کناف را با استفاده از بتونه به صفر رساند و با سنباده زنی، طرحی صاف و دست نخورده رقم زند. چراکه اهمیت بتونه به این جهت است، اگر از بهترین رنگ با گران ترین قیمت هم استفاده شود اما زیرکار خوب نباشد، در نتیجه کار در نهایت جلوه ی خوبی نخواهد داشت. سنباده در حقیقت پایه و سازنده ی کار است و از این جهت مورد اهمیت شرکت نقاشی ساختمان رویال میباشد.

برای انجام این پروژه در کوهسار کرج ، رویال به عنوان شرکت نقاشی ساختمان در تهران و کرج از چهار نفر از نیروهای خود استفاده کرده است. که از این تعداد سه نفر استاد کار و یک نفر شاگرد بوده است.

برای ارتباط با کارشناسان شرکت رویال از طریق تماس با ما اقدام نمایید.

 

رنگ آمیزی کناف تهران

رنگ آمیزی کناف تهران

 

نقاشی ساختمان کرج

نقاشی ساختمان کرج

 

نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان تهران

 

رنگ آمیزی و بتونه کناف در کوهسار

رنگ آمیزی و بتونه کناف در کوهسار