قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

یکی از دغدغه های هر شخصی که تصمیم به نوسازی و ترمیم محل کار و زندگی خود می گیرد، قیمت مناسب برای رنگ آمیزی ساختمان مورد نظر میباشد و ترجیح می دهد با هزینه ارزان و مناسب شروع به بازسازی نماید. آن چیزی که مهم است اینست که قیمت رنگ ساختمان و دستمزد نقاشی ساختمان، از روی پارامترهای مختلفی نظیر مارک رنگ انتخابی، زیر کار رنگ، کیفیت و درجه رنگ تعیین میگردد که باید مورد توجه قرار گیرد و توسط کارشناس مربوطه با بررسی تمام عوامل موثر در انتخاب مواد و تعیین قیمت نقاشی ساختماننجام می شود.

نقاشی ساختمان متری چند؟

از انواع پوشش هایی که برای ساختمان استفاده می شود می توان به این موارد اشاره کرد که قیمت ساختمان نقاشی و اجرای هریک متفاوت است:

 • رنگ (رنگ روغنی،رنگ پلاستیکی،رنگ اکریلیک،مولتی کالر،جوتن و…)
 • پتینه (طرح برگ،طرح ابر وباد،تکسچر و…)
 • بلکا
 • اپوکسی
 • سیلر کیلر
 • پلی استر
 • بتونه کناف (رنگ، ماستیک،…)
 • و… که هر کدام باتوجه به نوع و درجه مواد قیمت رنگ ساختمان متفاوتی دارد.

 

هزینه نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک به نسبت رنگ روغن و اکریلیک از قیمت پایین تری برخوردار است و برای محل هایی که نیاز به شست و شوی زیاد ندارند بیشتر استفاده می شود. معمولا برای نقاشی رنگ پلاستیک از غلتک استفاده می کنند و برای قسمت هایی نظیر کنج دیوار که استفاده از غلتک مناسب نیست، نقاش ساختمان از قلم مو کمک می گیرد و شرکت رویال نقاشی و رنگ ساختمان در تهران و کرج را با قیمت ارزان انجام می دهد تا مشتری با استفاده از سرویس های با کیفیت و قیمت رنگ ساختمان مناسب به رضایت از شرکت دست یابد.

 

هزینه نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

همانطور که گفته شد، رنگ های روغنی برای فضاهایی نظیر سقف آشپزخانه که به دلیل چربی و رطوبت  بیشتر محیط ، نیازمند به شست و شوی بیشتری دارند، بهترین انتخاب است. رنگ روغن قیمت بالاتری به نسبت رنگ پلاستیک و نیمه پلاستیکی دارد و هزینه نقاشی ساختمان با آن متفاوت است. نقاش ساختمان موظف است با بررسی تمامی عوامل دستمزد نقاشی ساختمان و قیمت رنگ ساختمان را به مشتری اعلام کند.

نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان

برای محاسبه میزان هزینه و دستمزدی که برای انجام رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان نیاز است صرف شود، باید در ابتدا تصمیم بگیریم کدام نوع را برای ساختمان خود انتخاب می نماییم و سپس با محاسبه متراژ محل، درجه متریال به کار رفته ( رنگ درجه یک، دو، سه و…) ، میزان ترمیم زیرکار، محل نقاشی ساختمان (در،دیوار، پنجره، نمای ساختمان و…) برآورد هزینه،دستمزد، تعرفه و قیمت رنگ ساختمان انجام گیرد.

نقاشی ساختمان متری چند

برآورد هزینه نقاشی منزل

همچنین لازم به ذکر است که برای محاسبه متراژ ساختمان، اصولا زیر بنای خانه را در سه ضرب می نماییم که عمدتا دیوارهای دو برابر سقف ها می باشند که توسط نقاش ساختمان محاسبه می شود تا مشتری آمار دقیقی از هزینه نقاشی ساختمان و منزل خود داشته باشد و سپس بعد از دانستن قیمت رنگ ساختمان در هرکدام از انواع رنگ و مواد به کار رفته در هنگام نقاشی و بازسازی منزل با خیالی آسوده به انتخاب بپردازد.

 

شرکت نقاشی و رنگ آمیزی رویال

رویال مجموعه ای از نقاشان زبردست، هنرمند و با تجربه است که در عرصه رنگ آمیزی ساختمان با استفاده از روش های جدید فعالیت می کند. این شرکت هدف خود را کسب رضایت از مشتری قرار داده و تمام تلاش خود را می کند تا محیطی زیباتر و آرامتری را برای مشتریان خود رقم بزند و این خدمات را با قیمت رنگ ساختمان، در ، پنجره و…  ارزان و با کیفیت به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

قیمت رنگ امیزی ساختمان

برای ارتباط با شرکت نقاشی و رنگ آمیزی رویال از طریق تماس با ما اقدام نمایید و از این موارد برای اطلاع از لیست قیمت نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان در تهران اطلاع یابید.

 • قیمت نقاشی درب و پنجره
 • قیمت نقاشی نمای ساختمان
 • قیمت رنگ دیوار ساختمان
 • هزینه رنگ آمیزی نرده ساختمان و….

و….. همچنین می توانید به بازدید از نمونه کارهای نقاشی ساختمان بپردازید و سپس با شرکت رویال برای محاسبه قیمت رنگ ساختمان تماس بگیرید.