نقاشی ساختمان در غرب تهران

نقاشی ساختمان غرب تهران
دسته : دسته‌بندی نشده

نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان تاثیر زیادی بر نما و جلوه محیط های داخلی و خارجی دارد. این روش با گذر زمان پیشرفت های زیادی کرده است و هنوز هم علاقه مندان بیشماری دارد. رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در غرب تهران ، از روش های آسان و سریع بازسازی ساختمان است که با قیمت های مناسب به مشتری ارائه می گردد. در اینجا قصد داریم همه آنچه راکه در طول سالها تجربه آموخته ایم، برای آموزش نقاشی ساختمان بیان کنیم.

انتخاب رنگ مناسب

برای انتخاب رنگی که با شرایط ساختمان و محیط اطراف آن تناسب داشته باشد لازم است نسبت به مباحثی از جمله روانشناسی رنگ ها و تاثیر آن بر روی افراد، اطلاعات کافی داشته باشیم. به عنوان مثال قرمز، پرشورترین و تندترین رنگ است که سبب سریعتر شدن ضربان قلب و تنفس می شود. از دیگر نکات در انتخاب رنگ برای نقاشی ساختمان در غرب تهران ، می توان به کیفیت و درجه رنگ ،هارمونی رنگ با محیط اطراف، تاثیر نور در انتخاب رنگ و پایه رنگی مناسب با شرایط محیط  اشاره کرد.

معیار برای نقاشی ساختمان در غرب تهران

اگر میخواهید نقاشی ساختمان خود را به صورت حرفه ای انجام دهید و از نتیجه ی آن به رضایت مطلوب دستیابید، لازم است بدانید چه معیارهایی برای نقاشی ساختمان خوب مطرح است. یک نقاش خوب باید از تجهیزات مناسبی برای نقاشی منزل بهره مند باشد؛ چراکه هر نوع رنگ، تجهیزات و وسائل مربوط به خود را میطلبد؛ که کمک میکند نقاشی ساختمان غرب تهران به خوبی انجام شود. از دیگر معیارهای رنگ آمیزی خوب اینست که نقاشی در همان بازه و زمانبندی از پیش تعیین شده اتفاق بیفتد و کارفرما را دچار مشکلات عدیده ناشی از تاخیر نکند. همچنین شناخت نقاش ساختمان نسبت به رنگ ها ، ترکیب آنها و بهره مندی از مهارت های گوناگون کمک می کند تا نتیجه کار نقاشی ساختمان، مورد رضایت کارفرما قرار گیرد و رویاهای ایشان تحقق یابد.

مراحل نقاشی ساختمان در غرب تهران

اگر قرار باشد نقاشی ساختمان در غرب تهران به صورت کاملا حرفه ای انجام شود لازم است این مراحل توسط نقاش باتجربه انجام شود:

 1. پاک کردن سطح مورد نظر برای نقاشی
 2. استفاده از روغن الیف ( در صورتیکه زیرکار گچ باشد)
 3. زیرسازی محل با استفاده از بتونه
 4. سمباده زنی محل
 5. آستر اولیه
 6. لکه گیری محل
 7. تکرار مرحله سمباده زدن
 8. آستر دوم
 9. آستر سوم
 10. رنگ رویه

نقاش ساختمان با صبر و حوصله تمامی مراحل بالا را رعایت میکند و بدین شکل رضایت مشتری را جلب مینماید.

 

رنگ آمیزی ساختمان غرب تهران

رنگ آمیزی ساختمان در غرب تهران

 

قیمت نقاشی ساختمان در غرب تهران

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان برای کاربردهای فراوانی از جمله نقاشی دیوار، نقاشی درب و پنجره، نقاشی نمای ساختمان، نقاشی نرده و….. انجام میشود. برای برآورد قیمت نقاشی ساختمان در غرب تهران لازم است ابتدا نقاش ساختمان با درنظر گرفتن پارامترهای گوناگونی نظیر متراژ ساختمان، بافت ساختمان ( برای تعیین هزینه رنگ ساختمان) ، زیرسازی محل، میزان ظریف کاری در محیط ، درجه و نوع رنگ استفاده شده و … این هزینه را محاسبه کند.

میزان رنگ مورد نیاز برای نقاشی ساختمان در غرب تهران

یکی از پارامترهای مطرح شده در تعیین قیمت نقاشی ساختمان، میزان رنگ مورد استفاده توسط نقاش میباشد. بنابراین تصمیم گرفتیم این مبحث را بطور جداگانه مطرح کنیم. میزان رنگ مورد استفاده برحسب کیلوگرم و یا لیتر اعلام میشود. در تعیین میزان رنگ، تعداد ، ارتفاع ، عرض و نوع رنگ استفاده شده تاثیر گذار خواهد بود.

به عنوان مثال برای نقاشی دیوار در متراژ 3*2 متر با استفاده از رنگ اکریلیک ، 923 گرم (545سی سی) رنگ مورد نیاز است.

خدمات نقاشی ساختمان در غرب تهران

نقاشی ساختمان در غرب تهران با توجه به محیط مورد نظر و سلیقه ی مخاطب می تواند با رنگ های مختلفی اجرا شود.

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی: رنگ روغنی ساختمان در دو نوع براق و مات اجرا میشود. این رنگ برای مناطقی که به شست وشوی بیشتری نیاز دارند پرکاربردتر است.  رنگ روغنی بعد از گذشت 4تا6 ساعت بصورت سطحی و بعد از 12 ساعت بطور کامل خشک میشود.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک: رنگ پلاستیک یک نوع رنگ ارزان و پرکاربرد است. رنگ پلاستیکی به دو گروه رنگ نیمه پلاستیک و رنگ تمام پلاستیک تقسیم میشود. برای نقاشی سقف پذیرایی ساختمان و اتاق ها عموما از این نوع رنگ استفاده می کنند.

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک: رنگ های اکریلیک به سه نوع براق، نیمه براق و مات تقسیم می شود. این نوع رنگ در واقع رنگ روغنی بی بو نامیده میشود و بسیار پرکاربرد است. رنگ های اکریلیک در برابر نور خورشید مقاوم هستند و بدون نیاز به تینرهای نفتی قابل اجرا میباشند.

نقاشی ساختمان با مولتی کالر: این نوع رنگ، به صورت ترکیبی از چندین رنگ استفاده می شود. مولتی کالر برای رنگ آمیزی مناطق عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ از ضخامت کمی برخوردار است و نیاز به حلال ندارد.

نقاشی ساختمان با اپوکسی: رنگ اپوکسی از ماندگاری بالایی برخوردار است . این رنگ سبک و کم حجم است و اجرای آن نکات امنیتی بسیاری دارد که لازم است توسط مجریان نقاشی ساختمان رعایت گردد.

 

قیمت نقاشی ساختمان در غرب تهران

قیمت نقاشی ساختمان در غرب تهران

مزایای همکاری با ما

شرکت رویال در زمینه رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در غرب تهران ، فعالیت میکند. این شرکت با همکاری تیم مجرب و حرفه ای که در زمینه نقاشی ساختمان ، تجربه سالها کار موفق را دارند مشغول به کار میباشد. از دیگر مزایای همکاری با رویال عبارتند از :

 • مشاوره حرفه ای از طرف متخصصین رویال
 • استفاده از رنگ های باکیفیت ، درجه یک و پلمپ شده
 • قیمت اجرای مناسب نقاشی
 • زمانبندی مناسب برای اجرای نقاشی
 • بهره مندی از تیم مجرب نقاشی
 • دقت در انجام کار

شرکت نقاشی ساختمان رویال

شرکت رویال به ارائه انواع خدمات با کیفیت و حرفه ای در زمینه بازسازی و  نقاشی ساختمان میپردازد. شما می توانید به بازدید از نمونه کارهای شرکت رویال بپردازید. همچنین می توانید از طریق تماس با ما، با مشاورین شرکت رویال ارتباط برقرار نمایید.

نظرات کاربران

میخوام لاغر شم چیکار کنم – نودی
21 . اسفند . 1397

awliii mrc

مشاوره