تعمیر و سرویس پکیج در سراسر تهران + [ قیمت 1402]

بازه قیمت :

900000 الی 370000 تومان

جدول قیمت ها

کاربر گرامی :

لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات زیر توجه فرمایید:

 • **هزینه آب بندی و رفع نشتی توافقی میباشد.**

 •  ** هزینه تعمیرات تخصصی برد پکیج توافقی میباشد**

 •  * در صورت عیب یابی (دست به آچار شدن متخصص) و پس از آن عدم توافق بین طرفین، متخصص مجاز به دریافت هزینه 100000 تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی میباشد. *

 • *در صورت خرید مواد اولیه توسط متخصص، از او درخواست کنید تا فاکتور خرید را به شما ارائه دهد.*
 • *توجه داشته باشید در صورت نیاز به خرید وسایل توسط متخصص ، هزینه وسایل مورد نیاز بر عهده مشتری می باشد و شرکت رویال پینت هیچ گونه مسولیتی در قبال قیمت وسایل تهیه شده توسط متخصص ندارد.*
 • * لازم به ذکر است که هزینه ایاب و ذهاب متخصص 50000 تومان می باشد .*
شرح خدمات واحد / قیمت (تومان)
شستشوی مدار رادیاتور: هر شوفاژ / 90,000
تنظیم فشار گاز: هر عدد / 110,000
باز وبست پکیج از دیوار: هر عدد / 180,000
تعویض برد(باز و بست): هر عدد / 190,000
تعویض شلنگ های زیر پکیج: هر پکیج / 240,000
تعویض پلی فسفات: هر عدد / 260,000
نصب پکیج دیواری: هر عدد / 350,000
تعویض منبع انبساط: هر عدد / 350,000
تعویض پمپ بدون هوزینگ: هر عدد / 260,000
تعویض هوزینگ: هر عدد / 350,000
تعویض بلوک پکیج: هر عدد / 370,000

نظرات مشتریان

این روزها که دوره موتورخانه و تجهیزات گرمایشی پرمصرف و پرسروصدا به اتمام رسیده‌است؛ پکیج‌ها طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. پکیج‌ها با حداقل میزان مصرف انرژی، یک موتورخانه بزرگ را در فضایی حداقلی جای داده‌اند تا نه‌تنها آب گرم برای حمام و استخر را ایجاد کنند؛ بلکه به گرمایش فضای خانه نیز کمک کنند. این تجهیزات، نیاز به سرویس منظم و در مواردی که با مشکلی مواجه می‌شوند، نیاز به تعمیر دارند. به همین دلیل در این مطلب از رویال پینت می‌خواهیم تمام نکاتی که هنگام تعمیرات و یا سرویس باید به آن توجه کنید را مرور کنیم.

ویژگی‌ های تعمیر پکیج چیست ؟!

برای آن‌که بهتر متوجه شوید که پکیج چیست، بهتر است یک موتورخانه را تصور کنید که در قسمتی از انباری یا زیرزمین یک خانه قرار دارد و وظیفه گرم کردن آب سیستم گرمایشی و آب مصرفی را برعهده دارد. این موتوخانه، علاوه‌بر تولید صدا و حرارت بالا، مصرف سوخت بالا و ایمنی پایینی دارد؛ به همین دلیل است که امروزه پیشنهاد می‌شود از پکیج شوفاژ دیواری گازسوز استفاده شود.

با وجود آن‌که بسیاری از افراد به خرید پکیج شوفاژ دیواری گازسوز روی‌ آورده‌اند؛ اما کماکان انتخاب مناسب‌ترین انواع پکیج، یک چالش بزرگ محسوب می‌شود؛ زیرا نه‌تنها مدل‌های متفاوتی دارند و در برندهای مختلفی تولید می‌شوند، بلکه توان مصرفی آن‌ها نیز متفاوت است.

انواع پکیج شوفاژ دیواری

انواع این محصولات را می‌توان براساس دیواری و یا زمینی بودن آن‌ها تقسیم‌بندی کرد. همچنین نوع سوخت هرکدام از این انواع پکیج دیواری و یا زمینی نیز متفاوت است و می‌تواند پکیج گاز سوز، پکیج گازوئیل‌ سوز، پکیج دوگانه سوز و یا پکیج برقی باشد.

انواع پکیج‌ها را می‌توان براساس نوع مبدل آن‌ها نیز تقسیم‌بندی کرد که به‌صورت زیر است:

 • پکیج تک مبدل: به یک مبدل دو منظوره مجهز است.
 • پکیج دو مبدل: به یک مبدل اصلی برای تامین گرمایش آب مصرفی و یک مبدل صفحه‌ای برای تامین گرمایش آب سیستم گرمایش مجهز است.
 • پکیج سه مبدل: به یک مبدل اصلی برای تامین گرمایش آب مصرفی، یک مبدل صفحه‌ای برای تامین گرمایش آب سیستم گرمایشی و یک مبدل صفحه‌ای برای تامین آب گرم استخر مجهز است.

انواع دیگری از دسته‌بندی‌ها نیز وجود دارند. برای مثال، از نظر نوع سوخت مصرفی، اغلب پکیج‌ها از گاز شهری استفاده می‌کنند، اما پکیج‌هایی نیز وجود دارند که از گاز مایع نیز می‌توانند استفاده ‌کنند. همچنین راندمان پکیج‌ها نیز متنوع است و برخی از مدل‌ها می‌توانند تا بیش از 95 درصد راندمان داشته داشته باشند که یعنی 95 درصد از انرژی مصرفی آن‌ها به‌صورت حرارت و گرما به محیط داده می‌شود و کمتر از 5 درصد آن به هدر می‌رود.

خدمات سرویس پکیج و نصب آن

یکی از اولین نکاتی که در ارتباط با تعمیر و سرویس پکیج باید بدانید، این است که چرا باید پکیج خود را سرویس کنیم؟! در حقیقت، خدمات سرویس پکیج، در دو مورد بسیار ضروری است. مورد اول، هنگام نصب پکیج است. زمانی که برای نخستین بار این تجهیزات را جایگزین شوفاژخانه یا تجهیزات قدیمی‌تر می‌کنید؛ حتما باید یک فرد فنی و متخصص این کار را انجام دهد تا مطمئن باشید که همه‌چیز به درستی نصب شده و مشکلی پیش نمی‌آید.

مورد بعدی که به سرویس پکیج نیاز است؛ انجام آن در بازه‌های منظم است تا هیچ اشکالی ایجاد نشود. اگر پکیج دیواری خود را کمتر از ۵ سال است که نصب کرده‌اید، می‌توانید هر ۶ ماه یک‌بار، آن را سرویس کنید. اگر ۵ تا ۱۰ سال است که از آن استفاده می‌کنید، هر ۴ ماه یک‌بار و اگر بیشتر از ۲۰ سال از عمر آن می‌گذرد، حدود هر ۳ ماه ممکن است نیاز به سرویس داشته باشد.

سرویس پکیج شامل چه خدماتی است؟

در خدمات سرویس پکیج که باید به‌صورت منظم انجام شود، ساختار دودکش پکیج، محفظه احتراق، مشعل، انژکتور و مبدل حرارتی و… بررسی می‌شود و در صورت نیاز، بخش‌های مختلف تمیز یا تعویض می‌شود. برای مثال، مشعل تمیز می‌شود و مسیر دودکش و احتراق بررسی می‌شود که هیچگونه اختلالی در این مسیر وجود نداشته باشد. همچنین به‌صورت کلی عملکرد دستگاه بررسی می‌شود و دستگاه، کنترل می‌گردد.

چه زمانی به خدمات سرویس و تعمیر پکیج نیاز داریم؟

همان‌طور که گفته شد، باید سرویس پکیج را در بازه‌های منظم، برحسب نیاز و عمر دستگاه، انجام دهیم. با این‌حال، ممکن است به تعمیر پکیج نیاز داشته باشید. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه زمانی متوجه شویم که به تعمیرات تخصصی پکیج نیاز داریم؟! در موارد زیر باید از یک تعمیرکار پکیج ماهر کمک بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان، مشکلات دستگاه شما را برطرف کند:

 • گرم نشدن آب
 • خاموش‌ و روشن شدن دستگاه به‌صورت مداوم
 • نشتی آب
 • صدای زیاد و غیرطبیعی
 • بوی نامطبوع یا بوی گاز
 • کاهش فشار آب خروجی

در این موارد باید از یک تعمیرکار پکیج متخصص و فنی کمک بگیرید تا مشکل را پیدا کرده و آن را رفع نماید.

خدمات تعمیر پکیج درتهران چیست؟

زمانی‌که متوجه شدید مشکلی در دستگاه شما ایجاد شده‌است، باید برای تعمیر و سرویس پکیج خود اقدام کنید. خدماتی که در تعمیر پکیج انجام می‌شود، شامل موارد زیر است:

 • شستشوی پکیج و جرم‌گیری پکیج
 • تعویض قطعه‌های داخلی
 • تعمیر یا تعویض برد دستگاه
 • لوله‌کشی پکیج به‌صورت مجدد
 • تعمیر یا تعویض کردن ترموکوبل
 • تعمیر نقطه‌ای لوله‌های پکیج
 • تمیز کردن بخش خروج هوا و بررسی دودکش

با وجود آن‌که ممکن است این خدمات تعمیر و سرویس پکیج به ظاهر ساده به‌نظر برسند؛ با این‌حال، یافتن مشکل در درجه اول و سپس رفع اصولی آن، نیاز به تخصص فنی دارد. به همین دلیل است که باید آن را به دست یک تعمیرکار پکیج حرفه ای بسپارید.

به این نکته توجه داشته باشید که خدمات تعمیر هر پکیج به برند و نوع مشکل آن بستگی دارد و به همین دلیل باید یک فرد متخصص از آن بازدید کند. در ادامه رایج‌ترین برندهایی که در ایران استفاده می‌شود را توضیح داده‌ایم تا با خدمات تعمیر و سرویس پکیج این برندها بیشتر آشنا شوید.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی از برندهای محبوب و رایج در زمینه پکیج شوفاژ دیواری در ایران است و بسیاری از افراد از این برند استفاده می‌کنند. مشکلاتی که ممکن است برای این پکیج‌ها پیش بیاید، اغلب شامل گرم نکردن آب، چشمک‌زدن چراغ پکیج، خاموش شدن دستگاه و… است.

پکیج‌های این برند در مدل‌های متنوعی شامل سری L، سری K، سری M و سری ECO که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. معمولا برای تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور از کد خطاهایی که می‌دهد، استفاده می‌کنند؛ اما نه‌تنها تمام مشکل‌ها در سیستم این پکیج‌ها کدگذاری نمی‌شود، بلکه گاهی ممکن است هیچ کدی نشان ندهند. به همین دلیل برای تعمیر آن‌ها حتما از یک فرد متخصص و فنی کمک بگیرید.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان

این پکیج نیز یکی از برندهای پرکاربرد در ایران است که مدل‌های متنوعی شامل پارما، اپتیما، راما، بیتا، پرلا و… دارد که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. از مشکلات رایجی که برای این برند ممکن است پیش بیاید، می‌توان به گرم نکردن آب، روشن نشدن رادیاتور، روشن و خاموش شدن مداوم دستگاه، خاموش شدن مشعل، کار نکردن فن در حال فعال بودن پمپ و… اشاره کرد.

این پکیج‌ها نیز برای تعمیر و سرویس نیاز به یک متخصص دارند تا بتواند مشکل اصلی را متوجه شده و ایراد آن را رفع کند.

سرویس و تعمیر پکیج دئوترم

از آن‌جایی که این پکیج‌ها نیز طرفداران زیادی دارند، باید افرادی را که در زمینه تعمیر این نوع پکیج‌ها خبره هستند نیز بشناسید تا بتوانید در زمان بروز مشکل با آن‌ها تماس بگیرید و از خدمات سرویس و تعمیر پکیج در محل استفاده کنید.

مشکلاتی که اغلب برای پکیج برند دئوترم به‌وجود می‌آید شامل وجود مشکل در سنسورهای حرارتی، عدم تشکیل شعله، افزایش دمای دستگاه، مشکل در سیستم تهویه، معیوب بودن سنسور حرارتی آب مصرفی و یا سنسور حرارتی شوفاژ و… است. این خطاها نیز کد خطاهای تعریف‌شده‌ای دارند که می‌تواند به متخصصین آن کمک کند تا مشکل ایجاد شده را رفع کنند.

سرویس و تعمیر سایر برندهای پکیج

برندهای پکیج و شوفاژ دیواری متنوع هستند و این سه برندی که توضیح داده شد، از رایج‌ترین برندها در ایران هستند. با این‌حال، برندهایی همچون پکیج ایساتیس، پکیج مرکوری، پکیج فرولی و پکیج گلدیران نیز طرفداران خاص خود را دارند.

هرکدام از این برندها، نقاط ضعف و قوتی دارند که سبب می‌شود مشکلات رایجی که برای آن‌ها ایجاد می‌شود، متفاوت باشد. با این‌حال، با سرویس به‌موقع و تعمیر آن توسط یک فرد متخصص و فنی، مشکلات به‌وجود آمده به حداقل می‌رسد و به آسانی و با کمترین هزینه برطرف می‌شود.

به همین دلیل است که متخصصان رویال پینت، به آسانی قابل دسترسی هستند تا با یک تماس، برای تعمیر و سرویس پکیج در محل حضور پیدا کنند. این متخصصین، با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان، خدمات لازم برای پکیج شما را انجام می‌دهند.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج در تهران

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، برای آن‌که پکیج شوفاژ دیواری شما با مشکل مواجه نشود، بهتر است که به‌صورت مکرر سرویس آن را انجام دهید و باید این سرویس را به دست افرادی بسپارید که در این زمینه تخصص و تجربه دارند. ممکن است برای برخی از افراد هزینه سرویس پکیج، به دلیل تکرار آن، زیاد به‌نظر برسد؛ با این‌حال، به این نکته توجه داشته باشید که هزینه تعمیر پکیج یا تعویض قطعات اغلب بسیار بیشتر است و همواره پیشگیری بهتر از درمان است.

برای آن‌که از هزینه تعمیر پکیج و هزینه سرویس پکیج به‌طور دقیق اطلاع پیدا کنید؛ می‌توانید هنگام ثبت سفارش خود، آن را از کارشناس بپرسید.

چرا رویال پینت را برای نصب پیکج انتخاب کنیم؟!

زمانی که می‌خواهید پکیج خود را نصب کنید و یا پیش از نیاز به تعمیر و سرویس پکیج، باید به دنبال یک فرد فنی و متخصص باشید تا بتوانید به‌آسانی و در کوتاه‌ترین زمان، مشکل خود را حل کنید. به همین منظور تیم رویال پینت در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشریان خود ارائه دهد.

از ویژگی‌هایی که رویال پینت را متمایز کرده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان دسترسی سریع و آسان به نیروی فنی
 • امکان ثبت سفارش از طریق سایت، تماس و یا به‌صورت ایمیل
 • امکان دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان رویال پینت
 • ارائه خدمات توسط تیم فنی متخصص و باتجربه
 • ارائه مناسب‌ترین قیمت و عدم دریافت هزینه‌های اضافی
 • امکان اطلاع از هزینه‌ خدمات، پیش از انجام آن‌ها
 • ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت
 • و …

بنابراین، برای آن‌که در هر زمانی به بهترین افراد فنی در این زمینه دسترسی داشته باشید و در کوتاه‌ترین زمان، مناسب‌ترین خدمات را دریافت کنید و هیچ هزینه اضافی پرداخت نکنید؛ از خدمات رویال پینت استفاده کنید.

محدوده انجام خدمات تعمیر و سرویس پکیج

شما می‌توانید از هر نقطه تهران، سفارش خود را ثبت کنید تا بتوانید از خدمات رویال پینت استفاده کنید. نیروهای متخصص این مجموعه، در هر ناحیه‌ای از شهر تهران، آماده خدمت‌رسانی به شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند.

 • تعمیر و سرویس پکیج در غرب تهران
 • تعمیر و سرویس پکیج در شرق تهران
 • سرویس و تعمیر پکیج در شمال تهران
 • سرویس و تعمیر پکیج در مرکز تهران
 • سرویس و تعمیر پکیج در جنوب تهران

نحوه ثبت سفارش برای تعمیر و سرویس پکیج

برای آن‌که خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید، نیازی به جستجوی زیاد ندارید. می‌توانید به آسانی و تنها با ثبت سفارش خود در وب‌سایت رویال پینت و یا با تماس تلفنی و حتی ارسال ایمیل، از خدمات این مجموعه استفاده کنید. خدماتی که به آن نیاز دارید را اعلام می‌کنید و از هزینه و زمان انجام آن مطلع می‌شوید و سپس بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

ثبت سفارش و مشاوره رایگان برای تعمیر و سرویس پکیج

در صورت تماس با کارشناسان رویال پینت، می‌توانید از امکان مشاوره رایگان بهره‌مند شوید و هر یک از خدماتی که به آن نیاز دارید را درخواست دهید. بنابراین برای دسترسی به یک تعمیرکار پکیج حرفه ای، نیازی نیست که نگران باشید؛ تنها کافیست با رویال پینت تماس بگیرید و یا سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن و با بهتری هزینه سرویس پکیج یا تعمیر پکیج، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. تعمیر و سرویس پکیج شوفاژ دیواری خود را به رویال پینت بسپارید.

سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید

نرخ تعمیر و سرویس پکیج چقدر است؟

هزینه‌ها بر اساس لیست قیمت گفته شده، محاسبه می‌گردد و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان استفاده کنید.

در حال حاضر این خدمات تنها در شهر تهران و حومه ارائه می‌شوند.

می‌توانید در قسمت تماس با ما، از طریق پر کردن فرم یا تماس با شماره‌های اعلام شده و همچنین ارسال ایمیل، با کارشناسان رویال پینت در تماس باشید.

بله. یکی از تعهدات رویال پینت، تعمیر در محل است. متخصصان توانمند ما تعمیرات را در محل و در حضور سفارش‌دهنده انجام می‌دهند. اما اگر قطعه‌ای نیاز به تجهیزات تخصصی و تعمیرات زمان‌بر داشته باشد، قطعه مورد نظر به کارگاه منتقل می‌شود و در مدت زمان کوتاهی پس از تعمیر به محل بازگردانده شده و روی پکیج نصب می‌شود.

ثبت سفارش